Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
10354818_907656979274876_3443034513220714660_n.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ten dzień, w którym sama lajkowa wierchuszka libnetu daje ci lajki za taki sobie obrazek - to muszą być Święta. Zupełnie jak z tymi burżujami wyzyskującymi przez cały rok klasę robotniczą, po to tylko, aby później życzyć im wszystkiego najlepszego, czyli dalszego zapierdalania w ich fabrykach, rzucając jakiś ochłap z pańskiego stołu.

Najpierw łamanie opłatkiem - później kołem. #tbwa
 
K

krasnys

Guest


Ja już dziś życzę Wam szampańskiej zabawy w Noc Sylwestrową oraz mnóstwo szalonych imprez w nadchodzącym Karnawale 2015!

To za wcześnie na te zyczenia ale niech tam będą sobie a życie nie składa sie z zabawy na parkiecie tylko są ważniejsze cele w życiu
Na tym zdjeciu to spodniczka ? Bo zakładacie takie kuse kiecki ,że dupy wam widać a potem pretensja ,że faceci gwałcą.Ja to lubie u kobiet takie sukienki troche przed kolano jak ma zgrabne nogi bo jak pokraka to w spodniach powinna chodzić.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
To za wcześnie na te zyczenia ale niech tam będą sobie a życie nie składa sie z zabawy na parkiecie tylko są ważniejsze cele w życiu
Na tym zdjeciu to spodniczka ? Bo zakładacie takie kuse kiecki ,że dupy wam widać a potem pretensja ,że faceci gwałcą.Ja to lubie u kobiet takie sukienki troche przed kolano jak ma zgrabne nogi bo jak pokraka to w spodniach powinna chodzić.
W akapie nie będzie problemu z kolesiami, którzy nad kutasami nie mogą zapanować na widok kusej kiecki. Część pójdzie do piachu odstrzelona, a część zwieje do arabowa delektować się czadorami. Tak czy inaczej, takie geny zostaną trwale wyeliminowane z lokalnej populacji.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Już za godzin kilka Nowy Rok i ta ......Noc:)
Właśnie dowiedziałam się,że sylwestrowe obrzędy dotarły do nas dopiero w XIX wieku ale wielkie bale odbywały sie tylko w domach arystokracji,która to toasty wznosiła tokajem .Natomiast przeciętni ludzie spędzali ten dzień w gronie rodzinnym Były w tym dniu wypiekane tzw. bochniaczki i szczodraki czyli chlebek i bułeczki.Nie wiem jak one smakowały ale ja pyszny chlebek potrafię sama upiec.
Dobrze,że chociaż tyle potrafię.

Przy jakich rytmach spędzimy dzisiejszą Noc?
Góralom może zagra Kapela Górole?// ukłony w stronę pana Gazdy;)//


Ja spędzę noc przy dzwiękach orkiestry,która ma w repertuarze utwory z lat 50-60-70
Mam nadzieję, że bez niespodzianek wstydliwych dla mnie.które miałam w ubiegłym roku





Życzę Nocy pełnej niezapomnianych chwil, wrażeń- szampańskiej zabawy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
dla mnie rok zaczyna sie za niecałe 3 miesiące...
no i co tu do świętowania? nie mam na to wpływu, a świętować można najwyżej jak sie patrzy wstecz i miało sie udany rok...
a tak, pewnie ceny zaś do góry, nowy kalendarz trzeba, jak sie pisze date to przez jakiś czas sie mi pierdoli i pisze 2014...
i nowy kalendarz trza... choć dostałem za friko na cepeenie...
 
R

Ronbill

Guest
Przy jakich rytmach spędzimy dzisiejszą Noc?
Góralom może zagra Kapela Górole?//
Miałem Cię zapytać już wcześniej a dokładnie chodzi mi o muzykę ,którą wrzuciłaś w tym temacie. Są to Góralska kapela ,Presley,Hello itp .Mnie ciekawi czy pop to też Twoja ulubiona muzyka bo w wątku muzycznym zupełnie inna muzykę proponujesz.
Powiem szczerze ,że do Presleya nigdy się nie przekonałem Przede wszystkim aktorem był beznadziejnym.Może i był/jest królem, ale z całym szacunkiem jego postać i wizerunek kreowany był 'na siłę'.
Prawdziwy rock'n'roll to, np. Chuck Berry, Jerry Lee Lewis, Buddy Holly i masa innych. Elvis to zwykły plastikowy talent rodem z Las Vegas. On jest dowodem na to, że większośćc ludzi podoba się to tylko, co podsuną im media
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom