Zdjęcia, które cieszą oko

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
DkV6dZPXgAARjFU.jpg
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Lubię ptaki , od małego dzieciaka obserwowałem ich wędrówki , a jak miałem 10 lat ojciec kupił mi pierwszy aparat i robiłem zdjęcia ptakom w każdej wolnej chwili , nawet w zimę na mrozie to robiłem , różne ptaki, sikorki , wróble , bociany

Sowy mi się podobają , niesamowite są

260.jpg
 
D

Deleted member 4683

Guest
Lubię ptaki , od małego dzieciaka obserwowałem ich wędrówki , a jak miałem 10 lat ojciec kupił mi pierwszy aparat i robiłem zdjęcia ptakom w każdej wolnej chwili , nawet w zimę na mrozie to robiłem , różne ptaki, sikorki , wróble , bociany

Sowy mi się podobają , niesamowite są

260.jpg

Świetne zdjęcie. Kiedyś miałem fazę na bieganie. Zwłaszcza lubiłem biegać nocą po lesie z latarką czołówką. Światło latarki odbija się w oczach zwierząt. Nie widać zwierzęcia tylko błyszczące na zielono albo żólto oczy w ciemności. Przyzwyczaiłem się ale raz trafiłem na sowę siedzącą w drzewie. Wyglądało to tak jakby drzewo miało wielkie świecące ślepia i się na mnie gapiło. Niesamowite wrażenie.
 
D

Deleted member 6431

Guest
http://www.corleone.co.ua/index-1.htm
W czasach prohibicji była rozległa sieć podziemnych barów ' speakeasy '.
80fe23027df500a338a418aec13e14c5.jpg



Podchodząc do drzwi trzeba było mówić cicho aby nie zwracać na ciebie niepotrzebnej uwagi dlatego nazwa barów ' mów spokojnie '. Jak zostałeś przyjęty a agenci federalni nie przybyli tego dnia mogłeś się dobrze bawić.

5424794581_f3f0429c52.jpg


Zdjęcie wieży babel z beczek z beczek alkoholu przeznaczonych do zniszczenia :
5436475128_05a8dfaa0b.jpg

 
Do góry Bottom