Zbiórka na wózek inwalidzki

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Pwnemu znajomemu rozpadł sie wózek inwalidzki, jednocześnie według lekarzy potrzebny byłby nowy, półautomatyczny, który łatwiej prowadzć, bo na zwykłym już jeździć nie jest w stanie. Kosztuje około 20 tys więc powstała zbiórka - jeśli jakiemuś kapitaliście po sprzątaniu piwnicy zostało pare groszy którymi chciałby pomóc to będę nepomiernie wdzieczny. Pomocne będzie nawet samo zwiększanie zasięgu, jeśli ktos może tylko tak. Z góry dziękuję w imieniu Piotra
https://pomagam.pl/g4zqnpoi

Edit: jesli jakiś admin jest przeciw, to szanuję i nie mam nic przeciw usunięciu posta.
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Widzisz
Cztery lata trwa zbiórka ? - trochę kasy jeszcze brakuje.
Widzisz chyba ze zbiórka zdechła, tam może sobie wisieć bez końca bo nie ma terminu końcowego. Z tego co wiem kupil jakąś używkę, nie taki model jaki chciał oczywiście. Tak nawiasem to troche smutne miec sporo znajomych, a nie moc dobić do końca na takiej zbiórce, az sie boje jakby potrzeba bylo ze sto na cos skomplikowanego. Cóż, takie jest życie niestety.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Widzisz

Widzisz chyba ze zbiórka zdechła, tam może sobie wisieć bez końca bo nie ma terminu końcowego. Z tego co wiem kupil jakąś używkę, nie taki model jaki chciał oczywiście. Tak nawiasem to troche smutne miec sporo znajomych, a nie moc dobić do końca na takiej zbiórce, az sie boje jakby potrzeba bylo ze sto na cos skomplikowanego. Cóż, takie jest życie niestety.
Zdziwiła mnie ta zbiórka. Potrzebował tylko 22 500 zł. Coś chyba poszło nie tak ?
W okolicy mojego kolegi rodzice małego dzieciaka potrzebowali 180 000 zł na operację onkologiczną głowy w Niemczech. Mieli krytycznie mało czasu na ratowanie życia dzieciaka. Zebrali potrzebne pieniądze w ciągu jednego tygodnia - ogromna mobilizacja /wsparło ponad 3000 ludzi/
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Zdziwiła mnie ta zbiórka. Potrzebował tylko 22 500 zł. Coś chyba poszło nie tak ?
W okolicy mojego kolegi rodzice małego dzieciaka potrzebowali 180 000 zł na operację onkologiczną głowy w Niemczech. Mieli krytycznie mało czasu na ratowanie życia dzieciaka. Zebrali potrzebne pieniądze w ciągu jednego tygodnia - ogromna mobilizacja /wsparło ponad 3000 ludzi/
Tak, faktorem najwiekszym jest tu imho ze nie ma rodziny i zyje w DPSie ( tam tez pracuje) Wtedy znajomosci spoza są jednak bardziej "płaskie". Takie bardziej na czesc, co u ciebie, i tyle - ludzie mniej wplacają niz w rodzinie. A ci najblizej niego, z tego samego DPSa tez sami niewiele mają by mu wplacic.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
No fakt, teraz juz troche zbyt pozno, cos tam za to jednak kupil. Moze faktycznie za malo reklamowalem. Z drugiej strony mialem tez obawy na forach wieszac, zeby ktos nie napisal ze biore na.litosc na niezwiązanym tematycznie forum czy cos.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Mogłeś sobie dołączyć sygnaturę tekstową z numerem konta.

Nie wiem komu przysługuje dofinansowanie NFZ do takiego wózka?
 
Do góry Bottom