Zapodaj ciekawe wykłady

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 888
22 114
No i co z tego wynika? Że należy iść w mimikrę względem konserwatyzmu i wypracować przynajmniej pozory "kubków smakowych", jakimi oni dysponują, będąc przy okazji najliczniejszą z grup, aby się nimi wysłużyć. Jeżeli nie można dokonać racjonalnej konwersji na nasze poglądy, w odwodzie zawsze pozostaje makiawelizm.

Wolność akapową należy zaprezentować im jako młot, którego sami zapragną użyć, aby pogruchotać nowoczesny świat i dzięki niemu przywrócić dawny autorytet rodzinie, gdy autorytet państwa i jego biurokracji upadnie.

Czyli obrać taką linię, jaką myśmy z tosią zaprezentowali w przedwyborczym sporze z alfącentaurim o LGBT.


Konserwy sobie z lewicą nie radzą od setek lat. Przegrali najpierw ten swój ancien regime, później stracili pół świata na rzecz rewolucji komunistycznej i zabawy w zimną wojnę, a teraz znowu lewica ze swoją poprawnością polityczną wyuczoną na publicznych uniwerkach włazi wszystkim na głowę.

Albo zaczną realizować nasze cele, albo nigdy nie odwrócą tego trendu, bo są zbyt pobłażliwi, zarówno dla lewicy, a przede wszystkim - dla państwa, które lewica raz za razem przejmuje i przekształca jego funkcje na swoją modłę.

Chcesz unicestwić lewicę i ją ostatecznie zagłodzić - zlikwiduj jej żerowisko. Skończ z tym szacunkiem do urzędu, konserwo, bo urzędy i tak przejmą postępowcy i użyją ich przeciw tobie i twojej moralności. W czasie zarazy czasem poświęca się gospodarskie zwierzęta i je zabija, aby choroba nie przenosiła się dalej. Dlatego musisz ubić swoje kochane państwo, aby nie zostało trawione przez czerwoną zarazę, bo ono właśnie jest jedynym nosicielem.
 
Do góry Bottom