Zamówienia na koszulki

OP
OP
R

rafi

New Member
43
1
Kbix napisał:
Jak tam wygląda sprawa? ;D

Ile generalnie PLN od koszulki wyszło?

Chcesz wpłatę na konto czy coś, czy przy odbiorze osobistym? ;)

Pozdrawiam ;)

Sprawa wygląda dobrze :D

Koszulki były gotowe już w czwartek, ale byłem poza domem i odbiorę je dziś wieczorem. Będą kosztować tak jak szacowałem 25 PLN + ewentualne koszty wysyłki.

Osoby, które chcą, żeby koszulki im przesłać proszę o PM z adresem i wyborem formy wysyłki, a ja zrewanżuję się nr konta ;].

Warszawiaków najchętniej opędziłbym grupowo, np. przy okazji jakiegoś spotkania warszawskich libertarian. Wtedy też bym prosił o informację na PM albo w tym wątku, bo nie za bardzo mam teraz czas śledzić co się dzieje na forum. No i oczywiście w przypadku odbioru osobistego najlepsza będzie gotówka.
 
OP
OP
R

rafi

New Member
43
1
Warszawiaków informuję, że koszulki będzie można ode mnie odebrać na najbliższym spotkaniu warszawskich libertarian.

Gdzie i kiedy? KMWTW :D.

A na poważnie, to pytajcie Trickstera.
 

qatryk

Member
179
2
Dobra ja bede sie staral dotrzec w niedziele z tym ze wyszło mi tera ze mam o 18 jakis egzamin, wiec pewnie sie z godzine dwie spóźnie - mam nadzieje ze sie nie rozejda wszyscy...
 

Kbix

New Member
4
0
Tzn. gdzie i kiedy niby to? Ja generalnie na tych spotkaniach nie bywam, ale postarał bym się dotrzeć i odebrać koszulkę. Ewentualnie mogę się postarać dostosować do Ciebie i pojawić się i odebrać tam gdzie Tobie będzie pasowało...
 
Do góry Bottom