XII edycja Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów

Koniczyna

New Member
6
13

Cześć Wszystkim,
Jako, że pracuję w Fundacji, która zajmuje się edukacją ekonomiczną, chciałam Wam zareklamować jeden z naszych projektów, który własnie rekrutuje na XII edycję.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu edukowanie liderów społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy aby ludzie działali możliwie efektywnie, dlatego prowadzimy 3 kursy:

- Kurs Grassroots Leadership Academ - to kurs, który "przywieźliśmy" z Ameryki. Organizacja Americans for Prosperity posiada około 3 milionów członków, z tego powodu stworzyli kurs GLA, który przygotowuje ich do działania. Ja oraz trenerzy z naszej Akademii przeszliśmy ten kurs, a następnie odbyliśmy szkolenie w Waszyngtonie i przetłumaczyliśmy wszystko na język polski. Dzięki temu Kurs GLA można teraz zrobić także w Polsce. :)

- Kurs Wystąpień Publicznych - zauważyliśmy, że jest to częsta bariera młodych ludzi do działania. Obawiamy się wystąpień publicznych lub po prostu brakuje nam umiejętności żeby udzielić wywiadu czy poprowadzić spotkanie. Kurs Wystąpień Publicznych ma to zmienić.

- Kurs Online - jest to podstawowa wiedza z ekonomii, polityki i etyki - dla każdego kto chciałby się podszkolić lub powtórzyć wiadomości.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 574
Czy ktoś mógłby wyedukować amerykańskich ciemniaków? Proces decywilizacyjny rozpędził się tam do tego stopnia, że w grudniu Senat przyjął - uwaga - jednogłośnie ustawę 447 ("Justice for Uncompensated Survivors Today"). Będącą w istocie niedorzecznym, wręcz obłąkańczym atakiem na poważnego i bardzo lojalnego sojusznika.

Ustawodawstwo na tym poziomie i ten sposób produkowały niekiedy parlamenty (raczej mechanicznie zatwierdzały) państw jednoznacznie totalitarnych.

Misjonarzy trzeba do nich wysłać? (Żeby cokolwiek powkładali w te puste łby, niech to nawet będzie religijna bajka, aby jakaś, jakakolwiek zwarta, spójna narracja z elementami prawa i etyki...)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom