1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

XII edycja Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez Koniczyna, 13 Kwiecień 2018.

 1. Koniczyna

  Koniczyna New Member

  Posty:
  6
  Otrzymane Polubienia:
  11
  [​IMG]
  Cześć Wszystkim,
  Jako, że pracuję w Fundacji, która zajmuje się edukacją ekonomiczną, chciałam Wam zareklamować jeden z naszych projektów, który własnie rekrutuje na XII edycję.

  Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu edukowanie liderów społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy aby ludzie działali możliwie efektywnie, dlatego prowadzimy 3 kursy:

  - Kurs Grassroots Leadership Academ - to kurs, który "przywieźliśmy" z Ameryki. Organizacja Americans for Prosperity posiada około 3 milionów członków, z tego powodu stworzyli kurs GLA, który przygotowuje ich do działania. Ja oraz trenerzy z naszej Akademii przeszliśmy ten kurs, a następnie odbyliśmy szkolenie w Waszyngtonie i przetłumaczyliśmy wszystko na język polski. Dzięki temu Kurs GLA można teraz zrobić także w Polsce. :)

  - Kurs Wystąpień Publicznych - zauważyliśmy, że jest to częsta bariera młodych ludzi do działania. Obawiamy się wystąpień publicznych lub po prostu brakuje nam umiejętności żeby udzielić wywiadu czy poprowadzić spotkanie. Kurs Wystąpień Publicznych ma to zmienić.

  - Kurs Online - jest to podstawowa wiedza z ekonomii, polityki i etyki - dla każdego kto chciałby się podszkolić lub powtórzyć wiadomości.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja
   
  Hanki likes this.
 2. kowaI

  kowaI Well-Known Member

  Posty:
  397
  Otrzymane Polubienia:
  392
  Ta instytucja kształci zarząd powierniczy w kondominium.
  Gdzyby ktoś chciał..
   
 3. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  534
  Otrzymane Polubienia:
  980
  Czy ktoś mógłby wyedukować amerykańskich ciemniaków? Proces decywilizacyjny rozpędził się tam do tego stopnia, że w grudniu Senat przyjął - uwaga - jednogłośnie ustawę 447 ("Justice for Uncompensated Survivors Today"). Będącą w istocie niedorzecznym, wręcz obłąkańczym atakiem na poważnego i bardzo lojalnego sojusznika.

  Ustawodawstwo na tym poziomie i ten sposób produkowały niekiedy parlamenty (raczej mechanicznie zatwierdzały) państw jednoznacznie totalitarnych.

  Misjonarzy trzeba do nich wysłać? (Żeby cokolwiek powkładali w te puste łby, niech to nawet będzie religijna bajka, aby jakaś, jakakolwiek zwarta, spójna narracja z elementami prawa i etyki...)
   
  Last edited: 14 Kwiecień 2018
  snajper, wah, luke27 and 1 other person like this.

Udostępnij Tą Stronę

 1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje