Wolnościowa Biblioteka online

MaxStirner

Well-Known Member
2 361
4 112
Edytory czasami sie różnią interpretacją regexa. Ten sam tekst wklejony do Libreoffice i Gedita daje czasem różne wyniki.
Nie opanowałem go dobrze, znam tylko podstawowe operacje, bo innych nie używam. Wydaje mi sie, że można by rozwiązać ten problem gdyby wprowadzić wyrażenie, że należy usunąć znak akapitu (tu wszedzie są wstawione miękkie entery) ale tylko wtedy jeśli po nim następuje mała litera - bo to znaczy że jest w połowie zdania. Hmm?
Pomyślę jeszcze nad tym na razie mi sie nie chce szukać
 
12
34
Choć pytanie jest o bibliotekę, możliwe że wykłady też Was zainteresują. To nasz pierwszy post na forum, mamy nadzieję że nie uznacie tego za nachalną reklamę. Obecnie na Facebooku, w przyszłości także na blogu, osoby zainteresowane libertarianizmem mogą wysłuchać wykładów i referatów w formie wideo na stronie Wideoteka Libertarian. Udostępniamy te najciekawsze, najlepsze, tak by zaoszczędzić Wasz czas na ich wyszukiwanie. Od siebie dodaliśmy wykłady Miltona Friedmana dostępne na dailymotion.
Linki:
https://www.facebook.com/wideolibertarian/ -strona na fb
http://www.dailymotion.com/polecamfriedmana - nasz kanał na DailyMotion
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 017
22 596
Przyklejam temat, bo to wartościowa inicjatywa i szkoda, żeby miała się zgubić w ogólnym gąszczu barbarzyństwa. Ten, kto to zorganizował, ma u mnie piwo. Można wybrzydzać na wykonanie, ale ktoś zgromadził przynajmniej tyle w jednym miejscu.

Nowi będą mieli łatwiejszy dostęp do źródeł, starzy będą mogli sobie odświeżyć pamięć. Up!
 
Do góry Bottom