Wolne Konopie maszerują w Krakowie

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
187885_133987366614465_7906088_n.jpg


"Serdecznie zapraszamy wszystkich na tegoroczną edycję Marszu Wyzwolenia Konopi w Krakowie, który wyruszy 29 kwietnia o godzinie 17:30 z rogu al. 3 maja i ul. H. Reymana. Swoją obecność na marszu potwierdzili m. in. Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke."
http://www.wolnekonopie.pl/idealistka/r ... i/706.html
i f'book;)
http://www.facebook.com/WolneKonopieKrakow
-----------
13.05 RYBNIK - START Z RYNKU GODZ.12 07.05 POZNAŃ - GLOBAL MARIHUANA MARCH - START 16:20 SPOD OPERY 20.05 - KATOWICE, 21.05 ZIELONA GÓRA START O 15 28.05 WARSZAWA START O 15 PAŁAC KULTURY I NAUKI
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Naiwni, rząd to zalegalizuje sam gdy będzie potrzebował forsy z akcyzy. A zorganizowani przestępcy do walki z gospodarką (jakby ktoś nie załapał: pały) będą dalej robić to co robią. Wolę sytuację obecną.
I jeszcze z Palikotem w jednym marszu?
 

Tohu-Wabohu

New Member
63
2
Bez broni palnej to se moga maszerowac, zeby przypadkiem Ziemi nie okrazyli tym marszem. Rzont nie zrobi nic co odjeloby mu choc promil w sondazach.

Madlok napisał:
I jeszcze z Palikotem w jednym marszu?

No, nie tylko. Idzie dwoch celebrytow ktorych marzeniem jest wyrwac sie z piekla bledu statystycznego :D
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Idzie dwoch celebrytow ktorych marzeniem jest wyrwac sie z piekla bledu statystycznego

Korwinowi udałoby sie to już dawno gdyby sie w końcu zdecydował kim chce być - konserwą czy liberałem. Teraz to ani w prawo ani w lewo i właściwie nie wiadomo gdzie.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Madlok napisał:
Naiwni, rząd to zalegalizuje sam gdy będzie potrzebował forsy z akcyzy.

Wcale nie tacy naiwni -zdają sobie sprawę z sytuacji
Po prostu wyrażają swoje poglądy i przy okazji bawią się świetnie. Taki festyn -z wyrażaniem swoich poglądów w tle.


Tohu-Wabohu napisał:
No, nie tylko. Idzie dwoch celebrytow ktorych marzeniem jest wyrwac sie z piekla bledu statystycznego :D

Nie przesadzajmy:) idzie pięć albo dziesięć tysięcy osób oni są tylko jednymi z nich i wcale nie najważniejszymi.
Niepotrzebnie dodałem te dwa nazwiska, bo wygląda jakby Korwin i Palikot byli organizatorami tego Marszu. Myśle że od jakiegoś czasu środowisko Wolnych Konopi jest na tyle silne że nie potrzebuje Korwina, Palikota albo Balickiego. Nie wiem czy Korwin lub Palikot są w stanie zogranizować demo liczące pięć tysięcy osób. Podejrzewam że nie:)
Jeśli tu ktoś kogoś potrzebuje to raczej Palikot albo Korwin zwolenników legalnych konopi.

MaxStirner napisał:
Korwinowi udałoby sie to już dawno gdyby sie w końcu zdecydował kim chce być - konserwą czy liberałem. Teraz to ani w prawo ani w lewo i właściwie nie wiadomo gdzie.

Cenna obserwacja. Co jakiś czas ktoś dochodzi do takich wniosków i nie może tego zrozumieć dlaczego? Poglądy pana Janusza bowiem jakby się znosiły. Jednak może Korwin zajmie swoje miejsce na scenie politycznej -przekraczając barierę pięciu procent. Jest w końcu największą siłą polityczną na prawicy -wśród mikroplanktonu:)

--------
Edit sory
Z tegp tekstu może wynikać że UPR jest współorganizatorem marszu:
"Unia Polityki Realnej wraz z organizacją Wolne Konopie zaprasza na coroczny Marsz Wyzwolenia Konopi."
http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci ... szu-konopi
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Ja nie z nimi raczej obserwator. Przejsc moze kazdy co to szkodzi. To nie jest tak że o kant. Zalobbowac skutecznie za tym w sejmie sie nie da - trzeba by zmienic władze albo i traktaty miedzynarodowe. Ale to tworzy klimat przypomina o temacie ośmiela w jakis sposób do mowienia o tym (w sensie jest nas wiecej chcemy i mozemy o tym mowic). To tez wazne. Im wiecej tym lepiej. Za parenascie lat moze cos wyjdzie.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Polska jest krajem zacofanym kulturowo wobec zachodniej Europy o jakieś 20-25 lat. Więc masz rację, za jakiś czas problem jarania się pojawi na wokandzie. Takie marsze to , moim zdaniem, wspomaganie różnych grup pozarządowych, które czerpią kasę z projektów UE. (co nie znaczy, zę nie popieram legalizacji)
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Wolne konopie borą kase na marsz z UE??... Chcesz powiedziec że UE chce zalegalizowania trawki??? Nawet na sporym haju bym w to nie uwierzyl.
Popatrz sobie jak wyglada sytuacja w Europie (poza Portugalia i Czechami). Holandii nie wliczam juz do liberalnych krajów bo masowo zamykają coffee shopy choc to prawda ze najbardziej luźno jest na razie u nich ale zobaczymy czym to sie skończy.
Polska wlazła by Unii bez mydła w cztery litery bo polacy kochają socjalizm w kazdym wydaniu czy to unijnym czy wschodnim wiec gdyby to byl projekt unijny to natychmiast uchwaliliby abolicję.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Źle zrozumiałeś. Ja tutaj widzę analogię do różnego rodzaju "spontanicznych" ruchów, obrońców tego i tamtego za pieniądze z różnych funduszy i lobbystów (i często są to jakieś projekty związane z UE). Trudno mi uwierzyć, że zatomizowane jednostki w obecnych czasach wychodzą w godzinach pracy, żeby protestować, że nie mogą legalnie zapalić jointa. Ale może się mylę.
 
Do góry Bottom