W jakim kraju żyją najpiękniejsze kobiety?

U

ultimate

Guest
Ruslana Korshunova.

74e178ff23eb312c370479745a9cdfb6.jpg



Ruslana_blumarinead3.jpg





08072a670327d0b1a987bfd60e192a66.jpg
 
U

ultimate

Guest
Mnie zastanawia dlaczego ludzie, którzy mają urodę, pieniądze, miłość sławę wpadają w depresję i często kierują agresje przeciw sobie. Albo żona mówiła mi kiedyś, że jej koleżanki córka, siedemnastoletnia dziewczyna wpadła w poporodową depresję i popełniła samobójstwo.!To gdzie była rodzina w tym czasie, lekarze?Dwudziesty pierwszy wiek i nie da się temu zapobiec, wyleczyć?
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Mnie zastanawia dlaczego ludzie, którzy mają urodę, pieniądze, miłość sławę wpadają w depresję i często kierują agresje przeciw sobie. Albo żona mówiła mi kiedyś, że jej koleżanki córka, siedemnastoletnia dziewczyna wpadła w poporodową depresję i popełniła samobójstwo.!To gdzie była rodzina w tym czasie, lekarze?Dwudziesty pierwszy wiek i nie da się temu zapobiec, wyleczyć?

Depresanci boja sie isc do psychiatry bo wydaje im sie, ze ich stan jest na tyle powazny, ze zostana zamknieci w wariatkowie. Boja sie tez, ze znajomi sie dowiedza i beda wytykac palcami albo na sile udawac, ze sie o depresanta troszcza. Depresant nie chce tez martwic swojej rodziny i udaje, ze wszystko gra gdy tymczasem wewnatrz jest juz prawie martwy.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Myślę, że państwo powinno się zająć poważnie tym problemem. Na początek wystarczy po prostu ustawa zakazująca depresji. Zdepresowani będą osadzeni w osobnych więzieniach, aby nie zarażać zdrowej tkanki społeczeństwa, i niezdrowej też nie :)
 
U

ultimate

Guest
Kolega ze szkolnej ławy mieszka ponad 10 lat w Hiszpanii. Ma 38 lat.Przyjechał na święta, rozmawialiśmy i powiedział, że porównując nas do innych nacji to jesteśmy w czołówce najbrzydszych ludzi na świecie - otyli, łyse karki, brzuchy piwne, same pudziany, nie dbamy o swój wygląd, słabe włosy, zaniedbane zęby, potrafimy się tylko nawalić.Jprd, chyba spojrzał w lustro:D
Kobiety są niskie, krótkie nogi, brak im delikatnych rysów, nie potrafią ubrać się modnie, na ogół wyfarbowane blondem z Biedronki, wysmarowane pudrem, szare, wyblakłe, ale z zadartymi nosami. W sferze seksualnej zacofane, w łóżku niepełnosprawne:)
Nie podzielam jego spostrzeżeń. Zgadzam się tylko z jednym- niestety otyłość jest coraz powszechniejsza, a nic tak człowieka nie oszpeca jak solidna nadwaga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
za komuny nie było tylu tłustych pasztetów co dziś. Ja na większość tłuściochów nie mogę patrzeć.
Tyjemy na potęgę- tłuścioch obok tłuściocha xD. Okładki magazynów wynoszą otyłość na piedestały - akcje bodypositive.
Ludzi z komplikacjami chorobowymi przejawiającymi się nadmierną wagą jest prawdopodobnie niewielki procent.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Podobno geny dążą do jak największego wymieszania bo różnorodność biologiczna jest cenna ewolucyjnie.
Dlatego najbardziej pociągają osoby z odległych regionów świata, najlepiej jak same jeszcze są mieszańcami.
Oczywiście pod warunkiem zachowania innych stałych elementów - zdrowie, odpowiedni wzrost, symetria ciała (szczególnie twarzy)
Ewolucyjnie lewackie multikulti działa
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
wygląd idzie na technologiczne bezrobocie - sexy.ai

prompt jakiego użyłem: Portray a charming redhead woman basking in the sunshine while sporting cool shades, a chunky cable-knit sweater, a floppy hat, and soft boots, radiating joy and contentment
Portray a charming redhead woman basking in the sunshine while sporting cool shades, a chunky ...jpg
 
Do góry Bottom