W jakim kraju żyją najpiękniejsze kobiety?

MaxStirner

Well-Known Member
2 731
4 693
Wg mnie Brazylijki bez dwóch zdań, co oczywiście nie oznacza że podoba mi się każda.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
W tym wątku chodzi o coś innego, o najpiękniejsze kobiety, a nie o kobiety które nie przeszkadzają.
Nie pisałam tylko o Kobietach, no i napisałam jedno zdanie poza tematem wątku, bo zdjęcia chyba są w temacie? no ale jeśli tak bardzo przeszkadza Szanownym Libertarianom to, że czasem napiszę coś, co nie trzyma się tematu , no to można trolla jessod usunąć, razem z jej wpisami.


tumblr_o7ovicXFtV1tjdw1qo1_1280.jpg
 
U

ultimate

Guest
Na ich widok fujara mi nie zadymi, a na dodatek robi mi się niedobrze.
Podobne objawy mam kiedy widzę kobietę w mocnym, ostrym makijażu.Gruba warstwa pudru, grube, czarne kreski pod i nad oczami, rzęsy jak włosie od szczotki, szminka na zębach i szpiczaste pazury. We wszystkim trzeba zchować umiar.Delikatny makijaż jak najbardziej.Problem w tym,że wiele kobiet nie zna umiaru i wygląda fatalnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Nie byłem osobiście ale ci którzy byli na Kubie i z którymi rozmawiałem o kobietach mówili jednogłośnie Kubanki.
 
U

ultimate

Guest
Można spokojnie z listy krajów z ładnymi kobietami wykreślić Izrael.
Sarah Michelle Gellar urodziła się w rodzinie Żydów z Nowego Jorku.

0e6970220137a83e0f9e6dbed1e5fe3f.jpg


Mila Kunis w jednym z wywiadów przyznała się,że ukrywała żydowskie korzenie z powodu prześladowań na tle religijnym.

latest


Ojciec Winony Ryder był wyznawcą judaizmu. Winona postrzega siebie jako Żydówke.

tumblr_o1oc0yfCnr1rjnodoo1_500.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ale ja nie twierdzę, że nie ma ładnych żydówek. Nie ma ich w Izraelu - w sensie masowym, bo parę ładnych to się trafiło (szczególnie barmanek). Natomiast na ulicach, np. w porównaniu z Polską czy Ukrainą, to jest straszna bieda. Nie ma na czym oka zawiesić.

Żydostwo dziedziczy się po matkach, tak przy okazji Winony. A podane przykłady nie pochodzą z Izraela, tylko z USA oraz Ukrainy.

Jako bonus Mila:
gy1i52z.jpg
 
Ostatnia edycja:
U

ultimate

Guest
Kiedyś podobały mi się bardzo szczupłe kobiety.Teraz coraz częściej patrzę na kobiety o pełniejszch kształtach:D
 

Luizy

Well-Known Member
520
2 017
Może zbiedniałeś w ostatnich latach? Twoje libido reaguje na tłuszcz bo jest on identyfikowany z zamożnością. Wenus z Willendorfu w swoich czasach była samym seksem.
 
Do góry Bottom