Veblen przeciw klasie próżniaczej

Status
Zamknięty.

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
@Rebel - ty to odlatujesz widze, najpierw przeczysz mi ktory mowie ze wlasnosc nalezy do najsilniejszego PAO a potem piszesz ze wlasnosc opiera sie na sile czyli potwierdzasz to czemu zaprzeczyles. Potem piszesz zeby sie nie zadawac i trzymac z rownymi sobie - tak robie i wielu tutejszych tez tak robi. Ale generalnie argument w stylu - nie podoba sie wiec wypierdalaj na pustelnie - jest troche z dupy bo tutaj wszyscy narzekaja na rzad zamiast olać i zyc tylko w szarej strefie. Ja moge uciekac od burzujow, wy od rzadu i pozamiatane. Mimo to gadamy co nas meczy.

Bo nie należy do najsilniejszego PAO, póki jej nie zdobędzie i nie utrzyma. A wcześniej musi pokonać opór mój, tym którym zapłacę oraz być może ochotnikom, którzy będą chcieli pomóc. Własność opiera się na sile na zasadzie że musi być jakaś siła którą tej własności może bronić.
Co do drugiej sprawy to możesz się po prostu z burżujami nie zadawać. Z państwem jest trudniejsza sprawa bo jakiś urzędnik czy funkcjonariusz zawsze się wpierdoli na twoją ziemię i będzie ci groził siłą ( a to że nie masz jakichś pozwoleń np na budowe a to że nie wysyłasz swoich dzieci do państwowej szkoły itp, itd).

Nowych wątków nie zaczynam komentować bo widzę że jesteś zamordystą i złodziejem, a do tego chcesz kontrolować innych na co wydają swoje pieniądze. Wiesz czym jest idea libertariańska, więc nie ma co ci tłumaczyć tak więc kończę bo ze złodziejami to mi się nie chce rozmawiać, szczególnie tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom