UE szykuje się do regulacji prawa o broni

D

Deleted member 4151

Guest
Broń palna jest często wykorzystywana przez przestępczość zorganizowaną, terrorystów i handlarzy nielegalnym towarem.
Dlatego właśnie zabierzmy ją normalnym ludziom logiczne -,-
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Przejrzałem tę ankiete. Widać, że są nastawieni na zaostrzenie prawa, bo odpowiedzi nie uwzględniają zmniejszania kontroli, w najlepszym razie można nie mieć zdania albo być za tym, żeby zostawić obecne regulacje takie jakie są. Przykład:

W dyrektywie 91/477/EWG (załącznik I część II) broń, której posiadanie jest zabronione (...) W jakim stopniu należy rozszerzyć tę listę broni, której posiadanie jest zabronione?
1 (w ogóle)
2 (w pewnym stopniu)
3 (w znacznym stopniu)
4 Nie mam zdania

:rolleyes:
 

Polacco

Active Member
132
76
Jest cień nadziei. Jak wiadomo unijnych komisarzy można kupić. Liczę na to, że producenci broni nie poskąpią na luksusowe call girls i kawior z bieługi.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ankieta taka, jakiej można się spodziewać - tworzona przez komuchów dla hoplofobów. Mnie zastanawia ta inicjatywa w kontekście ostatnich wydarzeń w USA i odrzucenia Racjonalnych Reform przez tamtejszych troglodytów napawających się widokiem martwych dzieci. Czyżby europejscy władcy pokazywali USA, jak powinno się przeprowadzać masowe rozbrojenie poddanych?
 
Do góry Bottom