Trochę zmian

OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Po pierwsze, nie muszę nic wykazywać.

Po drugie, jeśli już, nie zamierzam do wielu zajęć, które mam na głowie, dodawać sobie konfigurowania i obsługi serwera, na którym znajduje się kilka "naszych" serwisów. Mogę wyskrobać jeszcze tyle czasu, aby coś tam w panelu zarządzania poprzestawiać. Wymaga więc serwisu managed, bo nie zamierzam schodzić na poziom systemu i plików konfiguracyjnych, na czym znam się jedynie pobieżnie.

Po trzecie, nawet jeśli dysponowałbym skonfigurowanym pakietem LAMP, przeniesienie na niego istniejących serwisów to jest wchuj roboty - migracja baz, migracja domen i serwisów, konfiguracja DNSów, migracja certyfikatów (część serwisów używa SSL), generowanie nowych certyfikatów i wszystkie te zabawy.
 
C

Cngelx

Guest
Zawsze możesz robotę zlecić profesjonalistom w konfigurowaniu serwerów i wykonywaniu migracji. Np. ja robię praktycznie w każdym tygodniu jakąś migracje. Mam wprawę, oskryptowanych sporo czynności, gotowe configi etc.
Wykonanie całej roboty nie zajęłoby mi pewnie nawet pół godziny.

Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz mi prywatna wiadomość.

Ta przyjemność normalnie kosztuje u mnie 900 zł + 100 zł za każdą migrowana aplikację webową. Cena dla libnetu to 0 zł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 427

Guest
tosia, skorzystaj z oferty. Stronki na hoplofobia.info ładują mi się w 7 sekund od czasu tej migracji, przy czym nie wiem, czy to wina samej migracji czy po prostu jestem już takim celebrytą, że mi serwery nie wyrabiają bo tyle osób czyta :)
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
strona miała przez chwilę 500 error, czyżby tosiabunio skorzystał z oferty? Jak tak, to chwała bogu, dobrze że są na tym forum osoby bardziej wprawione niż taki skryptowy dzieciak jak ja...
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja trochę zmieniam różnych rzeczy (np. migruję na inne maszyny wirtualne), ale to nie zawsze działa od razu jak należy.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
No wreszcie jakiś kolo ogranął temat i wykrył, co było przyczyną ogólnego zjebania. Przeniósl bazy do wspólnego datacenter i zapierdala. Wreszcie udało mi się updatować nową skórkę (deployment za jakiś czas) i wszystko chodzi jak należy. Jakie to było proste.
 
Do góry Bottom