Toyama Koichi przedstawia program naprawy państwa

D

Deleted member 427

Guest
Do wszystkich wyborców! Nie jestem zainteresowany przeprowadzaniem reform politycznych ani żadnych innych reform. Doszliśmy do takiego punktu, że nic nie da się już rozwiązać przy pomocy reform. Ten naród musi zostać zniszczony. Nie mam dla was ani jednej konstruktywnej propozycji. Jedyną propozycję, jaką wam przedkładam, to propozycja zniszczenia wszystkiego, co istnieje.

Panie i Panowie, pogardzam wami. Jesteście ludźmi, którzy wspierają i utrzymują ten bezwartościowy system. Aby być bardziej precyzyjnym - większość ludzi, która to teraz ogląda, jest moim zaprzysięgłym wrogiem.

(...)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pOuumGX-6uc[/video]

Ten gość jest prawdziwy. W samym Tokio głosowało na niego ponoć 15 tysięcy osób...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Dać mu tłustego noska dobrego towaru, miecz samurajski i wpuścić do parlamentu. :p Breivik wymięka ;)

Ale poważnie. Ma wiele racji. W polityce w większości państw występuje na scenie wyłącznie lewicowo-etatystyczne obciągactwo, czasem dla urozmaicenia z konserwatywnym chrząknięciem, które nie ma nic nikomu do zaoferowania.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ode mnie też spory szacun - całą winę za obecny stan Japonii zwala na wyborców. Czyli zamiast wymyślać jakieś religijne teorie, chwyta się najprostszego, najbardziej oczywistego rozwiązania.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
zróbmy mu fanklub w polszy, jak tam mu sie nie uda to go zaprosimy i postawimy jako kandydata do wyborów z reklamą że zrobi drugą japonie hehe
on coś pokrzyczy po japońsku i tak nikt nic nie zrozumie hehe
 
Do góry Bottom