"The Mirror", gra komputerowa Larkena Rose

Dr LaBrat

Active Member
40
305
"The Mirror" - czyli lustro - to projekt w formie interaktywnego programu komputerowego, mający pozwolić zainteresowanemu przyjrzeć się jego własnym poglądom i sprawdzić, czy są wewnętrznie spójne. Opracowywany przez anarchokapitalistycznego aktywistę Larkena Rose, powstaje w wyniku założenia, że chęć istnienia państw w gruncie rzeczy jest sprzeczna z moralnymi zasadami większości ludzi, określony został przez autora słowami, dosłownie, "undoing authoritarian indoctrination". Projekt można wesprzeć pieniężnie w serwisie Patreon.

Ja myślę, że ma szansę chwycić i stać się całkiem znane, szczególnie wśród osób szukających ciekawostek wśród gier i lubiących rozwiązywać psychotesty. Najlepiej w tym celu żeby gra zawierała pytania o bardzo szeroki zakres poglądów na jak najwięcej rzeczy.



Tu jedna z animacji, zajebiście to wygląda (od 1:30):

 

Ariste

New Member
2
0
Ciekawe. Dzięki. Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, co z danymi. Choć biorąc pod uwagę to, co fejs o nas wie... W każdym razie interesujący projekt. Poczytam więcej. Tak na marginesie, mam wrażenie, że większość z nas idzie do wyborów bez większego wglądu w siebie. Na sieci są dostępne programy, proste testy wyboru, które wskazują, do programów jakiej partii masz zbliżone poglądy. Można się zdziwić. :)
 

kompowiec

freetard
2 568
2 622
Tyle niepotrzebnego gówna by móc po prostu odpowiedzieć na pytania? To nie wystarczyło klepnąć zwykłego quizu w pythonie? Serio, na chuj komu te wszystkie animacje jak gameplay sprowadza się do zwykłego quizu? Koleś uczył się tworzyć gry od --patologii-- ekspertów z gier na androida gdzie gameplay ma się w dupie?
 

Ariste

New Member
2
0
Opakowanie jest ważne, to pewnie wiesz, masz hasło „gra” kontra „psychotest”. Ale spodziewam się czegoś więcej niż zwykłego testu. Zobaczymy, czy uda mu się skończyć to w ogóle.
 
Do góry Bottom