Teorie spiskowe

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
W które wierzycie... Czy są takie, które już teoriami spiskowymi nie są? Możecie też dawać najbardziej absurdalne i zwariowane teorie, jakie słyszeliście. Wszystko to w tym jednym temacie, który powstał po przesłuchaniu ostatniej audycji Teorii Chaosu - pozdrawiam naszego kolegę z forum.
 

Hitch

3 220
4 872
Cóż, ja na pewno nie wierzę w WTC, al-kaidy i bin ladenów. Jednocześnie zaznaczam, że wątek o tym jest, coby nie zaczynać identycznej dyskusji po raz drugi, i to że nie wierzę w całą tę szopkę nie znaczy, że wiem, co się tam dokładnie stało i dlaczego :)
 

szeryf2

Wolny narkoman
172
281
Jeszcze nie zgłębiałem tematu, ale uważam za wysoko prawdopodobne, że rząd usa zajebał wynalazki Tesli, których nie znamy do dzisiaj.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Ja odnośnie Al Kaidy mam inna teorię, mianowicie oficjalnie jest to organizacja terrorystyczna, która nienawidzi USA i Izraela. Jest to trochę dziwna teoria biorąc pod uwagę fakt, że na terenie Izraela nie przeprowadziła nigdy żadnego ataku, a na terenie USA jeden, i to kontrowersyjny. Zajmuje się natomiast głównie destabilizacją sytuacji na bliskim wschodzi, dziwnym trafem w państwach, które są Izraelowi i USA wrogie. Dlatego myślę, że jest to zwykła zabawka w rękach USraela. Ciężko powiedzieć czy jest to teoria spiskowa biorąc pod uwagę fakt, że informacje o tworzeniu przez CIA bojówek w trakcie wojny w Afganistanie są zdaje się informacjami oficjalnymi, podobnie jak fakt uczestnictwa w tym cyrku niejakiego Osamy bin Ladena. http://en.wikipedia.org/wiki/Maktab_al-Khidamat

Bardzo ciekawym tematem są działania różnych agend organizacji międzynarodowych, w tym ONZ, ale od tych spraw mamy forumowych ekspertów, do których ja się nie zaliczam niestety, a którzy mnie rozczarowują nic o tym nie pisząc. W skrócie, w dokumentach takich jak np. Agenda 21 można wprost sobie wyczytać postulaty wprowadzenia światowego komunizmu, a jak trochę intelekt wytężyć, to i depopulacje się tam znajdzie. To w zasadzie też nie jest teoria spiskowa, bo papiery są dostępne, wystarczy czytać.
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@Amel
Dzięki za temat. Teorie spiskowe wychodzą z cienia, coraz więcej teorii się potwierdziło na 100%. Niektóre (według mnie prawdziwe) czekają na potwierdzenie, a właściwie akceptację ogółu (bo tak to działa). Ale po "ujawnieniu" świat będzie zupełnie innym miejscem niż jest nim dzisiaj. Najważniejsze z nich to: UFO, Free Energy, rząd światowy. Po "the real X-Files" zapraszam do archiwum audycji Teorii Chaosu.

@Hitch
Tutaj o 9-11 takie fakty, że mózg paruje :cool:. Niestety, to co mówi dr Judy Wood o 9-11 jest bliższe prawdy niż kogokolwiek innego, dodatkowo za jej pracę nad 9-11 została doceniona przez jej uczelnię, która ją zwolniła (albo uniwersytet albo prawda!). Sami ludzie "9-11 truth movement" debunkują panią Wood, ale to jest walka z wiatrakami, z prawdą wygrać się nie da! Zdjęcia i klipy które przedstawia to nie są fake'i! 2h30' porażających faktów, obok których nie przejdziecie obojętnie (chyba że nie znacie angielskiego ;)). Zapraszam na seans...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
W stanach mają WTC, my mamy Smoleńsk :)

Co do UFO itp. to nawet gdyby nagle się "pojawiło" to i tak warto mieć wątpliwości :)

Osobiście niezbyt łykam gadkę o UFOlcach lecących przez galaktykę tylko po to by się rozbić nad jakąś amerykańską farmą i nawet syfu po sobie nie pozbierać, no ale z drugiej strony zawsze mogę się mylić :) Swoją drogą, jak te UFO się tak rozbijają byle gdzie i UFOlce masowo zdychają w nieszczęśliwych wypadkach, to muszą mieć u siebie liberalizm, bo inaczej UFO przechodziłoby obowiązkowe przeglądy i by się nie rozlatywało przy idealnej pogodzie nad Roswell, a nawet jeśli, to byłyby obowiązkowo wyposażone w tamtejsze zaawansowane odpowiedniki pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych, więc pasażerowi nic by się nie stało. Pomyślmy logicznie - UFO leci se samo i inne UFO mają na nie wyjebane (indywidualizm), rozbija się byle gdzie na jakimś zadupiu z prozaicznych przyczyn (brak przeglądów i kontroli), a z pasażerów zostają mielone (wyjebane na kwestie bezpieczeństwa) ... akap, dziffki! To znak, że libowie mają rację.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Jeszcze Claude mógłby napisać nam co tam w środku znaleziono, jak dragi, to sprawa będzie oczywista; mieszkaniec kosmicznego akapu leciał na handel.
 

Caleb

The Chosen
511
271
Dzięki za temat. Teorie spiskowe wychodzą z cienia, coraz więcej teorii się potwierdziło na 100%. Niektóre (według mnie prawdziwe) czekają na potwierdzenie, a właściwie akceptację ogółu (bo tak to działa). Ale po "ujawnieniu" świat będzie zupełnie innym miejscem niż jest nim dzisiaj.
Masz namiar na jakąś listę tych najpopularniejszych potwierdzonych? Kiedyś się tym więcej interesowałem, a później przestałem śledzić. Oprócz tych najpopularniejszych.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ja wierzę, że jak ktoś zakłada temat o teoriach spiskowych w tak poważnym dziale jak "Nierząd", to chce ośmieszyć libertarianizm.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@Caleb
Z ostatnio potwierdzonych to istnienie grupy Bilderberg i permanentna inwigilacja w krajach demokratycznych - dzięki E.Snowdenowi dowiedział się o tym ogół i zaakceptował (nie tylko chodzi o Echelon, ale i specjalne programy vide Skype i układy elektroniczne wysyłające informacje bez wiedzy użytkowników w komputerach, telefonach i innych urządzeniach podłączonych do internetu).

Tutaj lista potwierdzonych w historii, głównie USA

Ps. W Roswell użyto specjalnego radaru do "zestrzelenia" UFO (być może przypadkowo). Nic się samo nie rozbiło...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
@Caleb
Ps. W Roswell użyto specjalnego radaru do "zestrzelenia" UFO (być może przypadkowo). Nic się samo nie rozbiło...
Teoria, że UFO (a czytałem kiedyś, że nawet 3 sztuki, nie 1) spadło ze względu na aktywność radarów z pobliskiej bazy wojskowej potwierdza tylko moją teorię o kosmicznym akapie. Tylko w akapie, gdzie brak jest przemyślanych i centralnie narzuconych standardów bezpieczeństwa, możliwe jest skonstruowanie pojazdu, który nie zważając na teorię względności przeleci galaktykę, ominie pasy asteroid, czarne dziury itp. itd., a jego autopilot padnie na skutek oddziaływania zabawek skonstruowanych przez opóźnionych cywilizacyjnie tubylców z jakieś peryferyjnej planety. Taka sytuacja jest możliwa tylko wtedy, gdy wolny rynek oprogramowania sterującego UFO zawodzi.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja odnośnie Al Kaidy mam inna teorię, mianowicie oficjalnie jest to organizacja terrorystyczna, która nienawidzi USA i Izraela. Jest to trochę dziwna teoria biorąc pod uwagę fakt, że na terenie Izraela nie przeprowadziła nigdy żadnego ataku, a na terenie USA jeden, i to kontrowersyjny. Zajmuje się natomiast głównie destabilizacją sytuacji na bliskim wschodzi, dziwnym trafem w państwach, które są Izraelowi i USA wrogie. Dlatego myślę, że jest to zwykła zabawka w rękach USraela. Ciężko powiedzieć czy jest to teoria spiskowa...

W latach 79-81 bywałem w Algierii. Poznałem kilku Braci Muzułmanów (nawet jeden z nich załatwił mi browca). Wszystko wskazywało na to, że jest to organizacja tworzona przez CIA. W tamtym okresie było trochę Polaków w Algierii (kierowcy, mechanicy, inżynierowie, doktorzy/profesorowie nauk ścisłych, lekarze, a nawet był polski ksiądz i siostry zakonne) i wszyscy trzymali się razem, bo wiecie zdobywanie alkoholu w kraju islamskim to podstawa. Stąd moja wiedza. Raz jadąc z XXX i YYY gadaliśmy o polityce, ja małolat głównie słuchałem. I wtedy usłyszałem coś w tym stylu:
ten miły hujek (pewien konkretny Amerykanin) robi dla CIA...oni tu kurwa organizują te Bractwo Muzułmańskie, bo chcą rozwalić Ligę Arabską.
Ja się pytam o szczegóły. Na co XXX tłumaczy mi, że Araby chcą zrobić taką jedną wspólną strefę według kryterium języka arabskiego, od Algierii aż po Syrię i Irak, a nawet chcą w to wciągnąć Turcję. Maroko już nie, bo jest ostry konflikt o kawałek Sahary z Algierią, ale pod Jemen robią podchody. Taka strefa łatwiejszego przemieszczania i handlu, oraz wspólna polityka i sojusz wojskowy. A Amerykanie chcą się tam wpierdolić, zamieszać, w sumie to on nie wie co, ale na pewno przyczyną są Izraelici, ropa i coś jeszcze. W każdym razie to bractwo ma być wewnątrz, w całej Lidze Arabskiej.
I opisuje skąd oni tych "braci" do tego Bractwa zbierają. Mówi, że to takie jak nasze ubeki, ormowce i komuchy albo takie filuty, co ma dwie lewe łapy do roboty, umie czytać i pisać, na niczym się nie zna i nie ma co z sobą zrobić.
To była prawda. Jak się im przyglądałem, to aktyw Braci Muzułmanów nie wyglądał ani na handlarzy, ani na rolników, ani na fizycznych, ani na umysłowych, tylko na jakąś dziwną kastę. Przesiadywali w knajpie, średnio dobrze ubrani, z bródkami i zachowywali się jakby manna sama im z nieba spadała. Nie jakaś wielka ale kapała, bo ktoś za to płacił. Doły były ze zwykłych ludzi, ale tylko raz kilku widziałem.

Dopiero potem gdy usłyszałem Bin Ladin, Al Queida i Bractwo Muzułmańskie w sąsiednich lub tych samych zdaniach, załapałem o co w tym biega.
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Krzysio, ciekawi mnie ostatnio temat jezuitów. Ty kiedyś o tym pisałeś - czy uważasz, że ich wpływy są aż tak wielkie jak uważają niektórzy jak np. Marcin Dachtera. Bo jeśli tak to wychodzi, że oni są źródłem wszelkiego zła na świecie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Krzysio, ciekawi mnie ostatnio temat jezuitów. Ty kiedyś o tym pisałeś - czy uważasz, że ich wpływy są aż tak wielkie jak uważają niektórzy jak np. Marcin Dachtera.
Nie są. Największe wpływy mieli, wiele, wiele lat temu. Wtedy to Iluminaci Bawarscy, pod wodzą zapłodnionego przezeń Adama Weishaupta, zlewaczyli i zhumanizowali (ściślej:zhumanitaryzowali) wiele organizacji masońskich. Jezuici takich Weishauptów wyprodukowali w swych szkołach więcej. Obecni jezuici to albo inna glina, albo pospolici dupjebcy przebrani dla niepoznaki za zakonników, a tych ostatnich dzięki Bogu, interesuje wyłącznie nowy najebek. Jednak spuścizna i marka pozostały. Groźnie jest coś innego, ich antypolskie przesłanie z którego niekoniecznie zdają sobie sprawę.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ciekawostka ze strony Michalkiewicza, dotycząca malezyjskiego Boeinga 777, tego co ostatnio zaginął. [PDF]

Trochę wyjaśnienia. Firma Freescale, to po prostu dawny oddział półprzewodników firmy Motorola. Kiedyś Motorola jak wtopiła kasę na własnych satelitach do telefonów satelitarnych, podzieliła się wydzielając Freescale i jeszcze jedną firmę od prostych półprzewodników (tranzystory, proste scalone itp.), a zostawiła sobie tylko telefony komórkowe. Na pokładzie lotu MH370 było 20 pracowników tej firmy, którzy lecieli do Pekinu.
Jednak informacje w tym dokumencie jest sporo przesady. Nie byli to ludzie bezpośrednio związani z przemysłem obronnym, a jedynie ludzie od półprzewodników stosowanych między innymi w tym przemyśle. Przemysł obronny USA, od ponad 10 lat kupuje półprzewodniki (pamięci) w firmach japońskich i koreańskich. Więc same te rzeczy nie są jakąś super-tajemnicą tym bardziej, że oni służbowo lecieli do Chin. Tu porwanie samolotu wyłącznie z powodu 20 ludzi, jest sporą przesadą.
W dokumencie na stronie SM, jest jeszcze mowa o patencie. IMO - pudło. Takie firmy jak Freescale mają dziesiątki tysięcy patentów. I jest jeszcze jedno, zaginieni właściciele tego patentu, mają pewnie spadkobierców - więc motyw finansowy raczej odpada.
Moim zdaniem ta teoria spiskowa, to zwykły zaciemniacz, który ma jedynie za zadanie odwrócić uwagę od rzeczy istotnych.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Podobał mi się ten film. Kobieta zwraca uwagę na mnóstwo rzeczy, które inni ignorują. I stosunkowo mało wciska wyjaśnień.
 
Do góry Bottom