Śmierć Erica Garnera

D

Deleted member 427

Guest
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Czyli jeżeli walne komuś z piąchy w twarz i ten ktoś wywali się na glebę i rozwali łeb o krawężnik - co zaskutkuje śmiercią - to jestem niewinny?

Nie. Jeżeli kogoś wystraszysz dla żartu i ten ktoś umrze, bo miał słabe serce, to jesteś niewinny. , Albo jeżeli chwycisz kogoś za szyję w celu unieruchomienia i ten ktoś wykituje, bo był astmatykiem, to też jesteś niewinny. To był olbrzymi, masywny typ, jak inaczej chciałbyś go unieruchomić? Poza tym jest rok 2014, Nowy Jork, a nie 1950, wypizdowo w Kentucky.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ale my nie rozmawiamy o tym. Ja wiem, że koleś był spoko z libertariańskiej i agorystycznej perspektywy, a gliny to mendy do odjebki. Rozchodzi się, czy w świetle obecnego prawa w stanie Nowy Jork gliniarz popełnił przestępstwo zabójstwa, tj.czy udusił Murzyna. Oczywiście, że nie udusił, a tak to było przedstawiane w mediach.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kogo, kurwa, obchodzi prawo stanu Nowy Jork?

No choćby protestujących na ulicach NYC Murzynów i białych lewaków. Oni wszyscy nie protestowali w oburzeniu, bo typ został aresztowany pod zarzutem sprzedaży fajek bez akcyzy, #victimlesscrime. Lewaki same by go aresztowały za palenie, przemyt czy "uszczuplanie budżetu państwa". Protestowali, bo policja rzekomo nadużyła siły.

Kawador, ogarnij się.

Sam się ogarnij. Albo wcześniej uprzedź mnie, w jakich realiach chcesz osadzić ten incydent: libertariańsko-agorystycznych czy lewackiego Nowego Jorku 2014 roku.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 713
Rozchodzi się, czy w świetle obecnego prawa w stanie Nowy Jork gliniarz popełnił przestępstwo zabójstwa, tj.czy udusił Murzyna.
Według prawa NY nie udusił. (choć pewny nie jestem)
Dla mnie jest jasne, że udusił.
Kulturalny policjant powinien wyciągnąć gnata, wymierzyć w obiekt i kulturalnie poprosić o to by ten stosował się do poleceń. Niestety pały lubują się w stosowaniu przemocy fizycznej, dla samego faktu jej stosowania. Im nie chodzi o to, by aresztować bandytę, a o to by sterroryzować społeczeństwo. Jeśli to wynika z prawa stanu NY, a psy służą takiemu prawu, to dla mnie jest rzeczą moralną strzelać do psów za to, że noszą mundur.
Oczywiście, że nie udusił, a tak to było przedstawiane w mediach.
Media mogą mieć swoje zdanie. Rozumiem, że są czerwone itd...
Ale o winie decyduje sąd. I mało tego, ława przysięgłych wydając wyrok winny, może takim wyrokiem zmienić prawo!

Nie. Jeżeli kogoś wystraszysz dla żartu i ten ktoś umrze, bo miał słabe serce, to jesteś niewinny. , Albo jeżeli chwycisz kogoś za szyję w celu unieruchomienia i ten ktoś wykituje, bo był astmatykiem, to też jesteś niewinny.
Niekoniecznie. Może się np. zmienić klasyfikacja czynu.
To co wolno ludziom nie oznacza, że automatycznie wolno to czynić wszystkim psom na służbie.

To był olbrzymi, masywny typ, jak inaczej chciałbyś go unieruchomić? Poza tym jest rok 2014, Nowy Jork, a nie 1950, wypizdowo w Kentucky.
Kulturalnie skierować pompkę na dziób, poprosić o to by się odwrócił i ułożył łapki do skucia. Jeśli nie poskutkuje otworzyć ogień.


Lewaki same by go aresztowały za palenie, przemyt czy "uszczuplanie budżetu państwa". Protestowali, bo policja rzekomo nadużyła siły.
Oczywiście, że by go aresztowały i wysłały bez sądu do gułagu na Kołymę Alaskę.
Ja to widzę tak.
Policja by narzucić kretyńskie prawa terroryzuje społeczeństwo. Wielu to wkurwia i chcą protestować. Lewaki to wykorzystują i wykorzystując odwracają kota do góry ogonem, zmieniając to na protest przeciwko "nadużyciu siły". Potem "nadużycie siły" zostanie obrócone w "nadużycie prawackiej siły" - no bo prawacy zainicjowali agresję. Na koniec ich terror pojawi się jako odpowiedź na zadane ludowi krzywdy. Te kurwy robią tak od zawsze.
 
Ostatnia edycja:

inho

Well-Known Member
1 635
4 512
@kawador, samo zastosowanie nielegalnego duszenia jest już nadużyciem siły obojętnie czy w jego wyniku facet zmarł, czy nie – ale rozumiem o co ci chodzi.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ale czy on zastosował nielegalne duszenie? Czy to był ten nielegalny chwyt?
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Sam się ogarnij. Albo wcześniej uprzedź mnie, w jakich realiach chcesz osadzić ten incydent: libertariańsko-agorystycznych czy lewackiego Nowego Jorku 2014 roku.
Oh, więc gazowanie żydów, cyganów i innych podludzi, zgodnie z literą prawa w III Rzeszy było ok? Ja się kieruje własną etyką, moralnością i swoimi potrzebami. Dopiero później i w najmniejszym stopniu prawem.
 

Rōnin

School of Hard Knocks
26
117
Black Lives Matter’ Protests Have Black Students With Failing Grades Demanding A Free Pass

In a related report by the Inquisitr, black students at Columbia University and even Harvard Law requested an extension for semester final exams due to being “traumatized” by the grand jury rulings, riots and shootings.

A recent petition has gathered several thousand signatures already and it specifically requests that Oberlin College give failing black students a grade of “C” at the minimum.

Uciśnieni czarni znowu potrzebują specjalnego traktowania. Moim zdaniem to w ogóle powinni skończyć z tą farsą, wprost powiedzieć że dzisiejsi afro-amerykanie dostają stygmatów na mózgu od tego męczeństwa i wszystko wszystkim pozaliczać.

Potem można by iść nawet o krok dalej, jak ten student co to go obrabowali, a on stwierdził, że jako biały burżujek nie ma prawa ich oceniać, a nawet ich rozumie ("I'd venture to guess that our attackers have had to experience things I've never dreamed of").
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom