Samolot pasażerski na Ukrainie, Izraelczykom spadł jak z nieba

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wystarczy poczytać komentarze pod filmikiem Kolonki, wrzaski typu: "Ruski agent!" "To byli Ruscy, czemu Max ich usprawiedliwia?!" "Setki ludzi zginęło w tym samolocie, a Max broni zabójców!" Nie mają żadnych dowodów, ale i tak będą twierdzili do usranej śmierci, że to Ruscy, bo tak i już, nie ma k*rwa innej możliwości, to musiały być te j*bane Ruskie i koniec!

K*rwa, czemu ludzie są takimi debilami, że uwierzą we wszystko?

Pranie mózgu w szkole, jak słusznie zauważył @tomahawk oraz agentura wpływu i manipulatorzy na usługach rządu. Szkoła publiczna robi wstępne pranie mózgu, by działalność agentury wpływu i manipulatorów były łatwiejsze. Nie jest to tak, że barany ni z tego, ni z owego, zaczynają beczeć jednakowym beeee same z siebie. Wpierw ktoś w tym stadzie musiał zacząć beczeć na zaczyn.
Słyszałem plotkę, która pochodziła z biura posła SLD, o tym jak w 2000 roku rząd zatrudnił 400 osób do pisania komentarzy w internecie. Jeśli to prawda, to dziś tego bydła jest znacznie więcej.
 
Ostatnia edycja:

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Kolonko oczywiście będzie i nie ma tego co na poważnie brać pod uwagę, ino na pewno pozytywne jest to, że wali w establishment. Trochę mu się pomieszało z tym Putinem już jakiś czas temu, a przy tym sprawia wrażenie osoby, które będzie uparcie brnąć w kierunku raz publicznie postawionej tezy niezależnie od okoliczności (podobnie jak Korwin). To nie ma nic wspólnego z agenturalnością. Nie sposób wskazać, kto jest czyim agentem na podstawie tego, kogo ta osoba oficjalnie popiera. Tu może być tak i tak. Jest to wyznacznik zupełnie neutralny. Czym innym skądinąd są tzw. „pożyteczni idioci”... i oba te zjawiska w moim przekonaniu należy rozpatrywać raczej niezależnie. Agenci czy wręcz jawni pracownicy Kremla to są raczej np. ci, którzy tam jako niezależni międzynarodowi obserwatorzy przyjechali na Krym z okazji referendum. Możesz sobie poczytać w internecie rzeczy, jakie oni wygadują. To wyższy poziom.

A że biją w Putina to oczywiście dobrze. W ogóle, jak biją w rządy (jakiekolwiek), to jest to porządane zjawisko.
 
Ostatnia edycja:

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Słyszałem plotkę, która pochodziła z biura posła SLD, o tym jak w 2000 roku rząd zatrudnił 400 osób do pisania komentarzy w internecie. Jeśli to prawda, to dziś tego bydła jest znacznie więcej.

Oczywiście że prawda.

Tutaj Marcinkiewicz otwarcie o tym mówi:

 
OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Palestyńczycy zasłaniają się dziećmi a prorosyjscy separatyści kotami:)
35272dfc-17fe-11e4-bb08-0025b511226e.jpg
 
D

Deleted member 427

Guest
Ocieplanie wizerunku separatystów. W Dniu Sznura, żeby zachodnia opinia publiczna nas pokochała, masowo wrzucamy do netu fotki ze zwierzętami.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Właśnie to. To zdjęcie ma zajebisty przekaz, dlatego zalajkowałem. Lepsze mogło by być ze szczurkiem, ufnie wysuwającym łebek z przedniej kieszeni w kurtce.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
A tu coś, czego w mediach nie usłyszycie:

http://axisoflogic.com/artman/publish/Article_67273.shtml
http://www.globalresearch.ca/mh17-b...ed-off-by-30-mm-cannon-experts-allege/5395127
http://www.wsws.org/en/articles/2014/08/09/mala-a09.html

Pierwsze wnioski malezyjskich ekspertów po zbadaniu czarnych skrzynek świadczą o zestrzeleniu samolotu rakietą powietrze-powietrze(!!!) oraz z działka ukraińskiego SU-25 !!!

Pisze o tym jedna z największych malezyjskich gazet The New Straits Times, a informacja póki co pozostaje nieoficjalna i zamiatana pod dywan.

Rosja kilka dni po katastrofie zwołała konferencję, na której przedstawiła swoje dowody. Na obrazkach widać samolot ukraiński znajdujący się w pobliżu Boeinga. Jak ktoś nie widział:



Kijów natomiast dalej odmawia współpracy nad śledztwem i nie chce oddać nagrań pomiędzy wieżą lotów, a samolotem.

Jak mawia przysłowie, pierwszą ofiarą wojny jest prawda.
 
Ostatnia edycja:

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Nie dopisałem "oraz". Najpierw zastrzelony rakietą, a potem wykończony salwą z działka. Wystarczyło by przeczytać artykuł. ;)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie czytałem arta odniosłem sie ino do twojej wypowiedzi, a eksplozja rakiety na wysokości 10km nei wymaga dokańczania z działek... nawet nie wiem jak mieliby w te kawałki strzelać z tych działek...
bardziej prawdopodone było by strzelanie rakietami z działek niż walnięcie rakietą a potem dobijanie (nie wiem czego) z działek... hehe
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Jeśli to okaże się prawdą, to Ukraina jako państwo ma przesrane. Będzie przyzwolenie, by ją oczyścić z pro-unijnej swołoczy, która jest przy władzy.

I jak tu wierzyć mediom jak takie rzeczy się przemilcza? Na pewno ktoś dba o to by nie wyszło to na jaw.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Już niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, takie coś musi w obiektywnej telewizji być podane do wiadomości. Nie pisze tego byle jaka gazeta i ludzie powinni wiedzieć, że przynajmniej takie przypuszczenia są. Przypuszczanie, że Ruscy zrobili to czy tamto jakoś mediom nie przeszkadza, więc mogliby chociaż zachować konsekwencję.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Już niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, takie coś musi w obiektywnej telewizji być podane do wiadomości. Nie pisze tego byle jaka gazeta i ludzie powinni wiedzieć, że przynajmniej takie przypuszczenia są. Przypuszczanie, że Ruscy zrobili to czy tamto jakoś mediom nie przeszkadza.

Bo to po prostu MA wyjść na winę ruskich bez względu na wszystko.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Otóż to. To na pewno malezyjska propaganda, nie dajmy się oszukać i zacieśniajmy więzy z naszymi braćmi banderowcami!
 
Do góry Bottom