Samolot pasażerski na Ukrainie, Izraelczykom spadł jak z nieba

OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja to potraktowałem jako świetny zbieg okoliczności, ale jak poszło w ta stronę to se walne z tvna.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-s...e-staje-swiatowa-opinia-publiczna,451281.html

Z militarnego punktu widzenia Hamas jest na beznadziejnej pozycji. Jednak jak nauczał niemiecki teoretyk wojskowości Carl von Clausevitz, "wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami". Celem Palestyńczyków jest nie tyle pokonać izraelskie wojsko, ile przetrwać i odnieść korzyść polityczną. W związku z tym koncentrują się na swojej najsilniejszej broni - propagandzie.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635

Pierwszy inny news z brzegu nie wpływa pozytywnie na merytoryczność tej strony ;)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatowe-dni-mlodziezy-masonow-2014-07

Ten ich czat to jakiś erotyczny, że z dopiskiem +18 ? :D

P.S. Rozjebało mnie :)

2uesiet.jpg
 
Ostatnia edycja:

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Inny tekst na temat z wolna-polska.pl ;)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym-porozmyslac-zestrzelony-boeing-kombinacja-trupami-2014-07

Gdy reporterzy pokazali paszporty po ich otwarciu, to były na nich wyraźnie widoczne dane pasażerów. Użytkownicy zagranicznych forów nie byli leniwi i przeprowadzili swoje własne mini-dochodzenie, w trakcie którego okazało się, że osoby, których paszporty zostały pokazane przez dziennikarzy, „rzeczywiście istnieją” – mają swoje profile w „Facebooku”. Ale – uwaga! – Profile tych, wydawało by się absolutnie niezależnych od siebie osób, zostały zarejestrowane w jednym czasie: 21-kwietnia 2013 roku. Wszystkie te profile są podobne w tym, że niczego, oprócz fotografii, umieszczonych w dniu rejestracji, na tych stronach nie ma. Również u tych użytkowników nie ma ani przyjaciół, ani żadnych publikacji lub uwag o ulubionych stronach – absolutnie nic! Strony są puste.

Jakbym jakąś creepypastę czytał ;)
 
OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Jeszcze jedna teoria:

http://nowaatlantyda.com/2014/07/21/mh17-teorie-konspiracji-i-trybunal-z-kuala-lumpur/

Malezja nie kwalifikuje się (póki co) do przeprowadzenia wojskowej operacji niesienia “wolności, bo nie jest ani dyktaturą, ani nie jest agresywna wobec sąsiadów i nie można jej także posądzić o zabawy z bronią masowego rażenia. Dla USA i Izraela jest to jednak kraj wysoce denerwujący, bo nie boi się wyrażać swoich opinii w sposób jasny i przejrzysty i do tego na forum międzynarodowym. Nasze “wolne media” jednak jakoś wstydzą się o tym informować. Informacje na ten temat znalazłem w tak krytykowanej ostatnio przeze mnie Wikipedii i mam tu na myśli organizacji zwanej Komisją do Spraw Zbrodni Wojennych z Kuala Lumpur, której definicję zacytuję w całości, bo istnieje ona tylko w wersji angielskiej i niemieckiej.
W listopadzie 2013 r trybunał skazał panstwo Izrael uznając je winnym zbrodni ludobójstwa na narodzie palestyńskim a także skazał byłego izraelskiego generała Amosa Yarona za zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo podczas jego udziału w masakrze w Sabrze i Shatili.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Są dwie kwestie w tym wątku. które jakoś mi się nie zgadzają.
Po pierwsze: eksperci od AIDS, skażone trupy, Boeing 777 porwany wcześniej i ten cały zombie-wątek.
Po drugie: agresja Izraela w Gazie, obecność samolotu (samolotów) myśliwskich w bezpośredniej bliskości Boeinga, zmiana kursu.
PS Kilka dni temu na Okęciu musieli zmienić jakiś korytarz powietrzny i teraz czuję się nieswojo, czytając te rewelacje, gdy przy niskim pułapie chmur samoloty prawie koszą mi blok :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Inny tekst na temat z wolna-polska.pl ;)

Pikol, ale ja to zalinkowałem nie po to, żebyś cytował ;).Wiadomo, że wszystkie prawackie portale typu Wolna Polska, My Informujemy-Oni Kłamią, niezależna.pl to zasadniczo psychiatryk na poziomie teorii kreacjonistycznych.
 
D

Deleted member 427

Guest
Takie lewactwo to ja lubię. Bez pierdolenia słodkich banialuków. Z buta jebs i od razu wiadomo, z kim masz do czynienia. Krul też lubi agresywnych mężczyzn :)
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919


1. Kolonko mówi jak jest?
2. Kolonko nie wie jak jest, a mimo to mówi?
3. Kolonko wie jak jest, ale razem z JKM są rosyjskimi agentami?
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Chyba taka narracja teraz obowiązuje. Dziwna sprawa z tym samolotem, wczoraj przez przypadek miałem okazję rozmawiać chwilę z kontrolerem lotów i zarzekał się, że na Boeing na pewno nie zmienił trajektorii nad terytorium Polski. A tak twierdzą spiskowcy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dziwna sprawa z tym samolotem, wczoraj przez przypadek miałem okazję rozmawiać chwilę z kontrolerem lotów i zarzekał się, że na Boeing na pewno nie zmienił trajektorii nad terytorium Polski. A tak twierdzą spiskowcy.
Spiskowcy powołują się na stronę Flightradar24.com i agencję prasową Reutera.
 
Ostatnia edycja:

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Na konferencji powyżej Ruscy twierdzą, że samolot zmienił trajektorię lotu, ale nie nad Polską, tylko nad Donieckiem. Mam wielką nadzieję, że zawartość czarnej skrzynki w jakiś sposób udowodni niewinność Ruskich, żeby te wszystkie, przepełnione nienawiścią do Rosjan, mordy chociaż na chwilę się zamknęły. Na niewinności Ruskich mi nie zależy, ale na ujawnianiu propagandy medialnej już tak.

Denerwuje mnie, jak łatwo każdemu przychodzi zza ekranu monitora osądzanie Rosjan, chociaż nawet nie wiedzą połowy z tego co na Ukrainie się dzieje, nikt z nas nie wie. Można tylko gdybać - a, że gnojenie Ruskich jest wygodne, to niewielu się sprzeciwia anty-rosyjskiej ustawce.

Wystarczy poczytać komentarze pod filmikiem Kolonki, wrzaski typu: "Ruski agent!" "To byli Ruscy, czemu Max ich usprawiedliwia?!" "Setki ludzi zginęło w tym samolocie, a Max broni zabójców!" Nie mają żadnych dowodów, ale i tak będą twierdzili do usranej śmierci, że to Ruscy, bo tak i już, nie ma k*rwa innej możliwości, to musiały być te j*bane Ruskie i koniec!

K*rwa, czemu ludzie są takimi debilami, że uwierzą we wszystko? Naprawdę wystarczy 100 razy powiedzieć plotę, by stała się w oczach ludzi faktem?... Nie wiem czy to Ruscy, czy nie, ale jak nie ma dowodów, to jak można być tak pewnym? Aż się przypomina cytat:

the-sign-of-intelligence-vasudev-quotes-sayings-pictures.jpg


Eh...
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Kolonko nieco zmienił swoje nastawienie do amerykańskiego establishmentu, jak zresztą wielu ludzi, po akcji false flag w Syrii. Z tego, co pamiętam, Kolonko przed tą sprawą miał nawet ciągotki do neokons.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
K*rwa, czemu ludzie są takimi debilami, że uwierzą we wszystko? Naprawdę wystarczy 100 razy powiedzieć plotę, by stała się w oczach ludzi faktem?...
Państwowa edukacja zbiera okrutne żniwo. Zresztą tak jak mówi Korwin: w normalnym ustroju nikt nie przejmowałby się opiniami idiotów, no ale mamy demokrację - idiotów nauczono pisać i teraz przelewają swoje mądrości w internet. Kiedyś wszedłem na fecebooka tvn24 - po poczytaniu kilku komentarzy zdębiałem z wrażenia.
 
Do góry Bottom