Rydzyk: Przestańcie płacić podatki!

adamkac

New Member
19
0
Zależy jakie podatki. Są przecież podatki sprawiedliwe, jak i te niesprawiedliwe ;). To wszystko zależy na co owy podatek idzie, no nie?
 
D

Deleted member 427

Guest
Czemu ma siedzieć cicho? Ilu celebrytów w III RP nawołuje publicznie do niepłacenia podatków? Przecież Żakowski nie zaapeluje w ten sposób do swoich wiernych. To jest imo wydarzenie i takie rzeczy trzeba nagłaśniać. Rydzyk kombinuje w dobrą stronę.
 
M

Matrix

Guest
Ojczulek zawsze mi się podobał, a koncesje powinien dostać. jedyne radio i tv niezależne od propagandy obecnie obowiązującej.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
kawador napisał:
Czemu ma siedzieć cicho? Ilu celebrytów w III RP nawołuje publicznie do niepłacenia podatków?

A ilu nawołuje do płacenia, a gdy tylko się da - nie płaci...
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie rozumiem.
Poza tym widziałeś kiedyś drogowskaz, który podąża drogą, którą wskazuje? ;)
 

Północny

Active Member
95
163
Czy o. Rydzyk ma rację, mówiąc, że katolicy nie powinni płacić podatków?

53%
Nie, nie można stawiać się ponad prawem (856)

36%
Jeśli wzywa do niepłacenia podatków, powinien od razu informować o możliwych konsekwencjach (581)

10%
Tak, bo walczy w słusznej sprawie (168)

facepalm.jpg
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
A chcesz być żywym trałem Rydzyka? Uda się, Rydzyk skorzysta. Nie uda się, Ty stracisz, a Rydzykowi nic się nie stanie.
 

Hikikomori

少し変態
538
318
Chyba trochę cienka ta inicjatywa, skoro większość słuchaczy Radia Aryjka utrzymuje się z pomocy społecznej.
 

Północny

Active Member
95
163
Madlock napisał:
A chcesz być żywym trałem Rydzyka? Uda się, Rydzyk skorzysta. Nie uda się, Ty stracisz, a Rydzykowi nic się nie stanie.

To do mnie skierowane?
Każdy ma swój rozum. Równie dobrze możesz powiedzieć, że chciałbym być żywym trałem jakichś libertariańskich myślicieli. Chyba dobrze, że osoba opiniotwórcza dla pewnej grupy wygłasza takie hasła. Szkoda, że ta grupa to w większości starzy ludzie, niewiele mogący zdziałać. Może chociaż niektórzy z nich przestaną płacić abonament?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Rydzyk przełamał podatkowe tabu i chwała mu za to.
Skutki tego mogą być pozytywne. Większa szara strefa i przyzwolenie dla przemytu. Czyli agoryzm.
Do tego jak nie dostanie miejsca na platformie cyfrowej, to wiejskie "staruszki" pozbędą się telewizora i nie kupią dekoderów. Im więcej ludzi bez głuptakowizji w domach, tym słabsze otumanianie ludzi i mniejsze wpływy z reklam i abonamentu. A do domów to Rydzyk może docierać "na Natanka", czyli przez internet.
Lansowanie stylu życia bez głuptakowizji w domu jest nam na rękę. Przemyt i szara strefa również.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Brawo Rydzyk. Niech jego katolickie pierdololo, nie przysłania niektórym tego, że teraz powiedział coś bardzo dobrego.
 
A

Antoni Wiech

Guest
kr2y510 napisał:
crack napisał:
Jakbyście mu dali ten tekst do przeczytania http://libertarianizm.pl/an_arche/podatki_to_kradziez to by sie oburzył.

Jasne żeby się oburzył.
Ale chcący-niechcący otworzył puszkę pandory. A nam to jest na rękę. ;)

Dokładnie. Wiadomo, że Rydzyk to manipulant, ale w swojej złości zaatakował, przynajmniej propagandowo fundament państwa. I zrobił to precyzyjnie, nie skupił się tylko na jakimś ogólnym potępianiu rządzących tylko dał konkretne rozwiązanie.
 

totenkopfschmerzen

New Member
162
8
Nie wierzę w boga i nie uważam się za Polaka w powszechnym rozumieniu tego słowa. Zupełnie mi nie po drodze z postulatami esesmana z Torunia więc niech się idzie z nimi pierdolić.
 
D

Deleted member 427

Guest
A ja nie wierze w boga i uważam się za Polaka. Po wygłoszeniu tej jakże istotnej deklaracji pragnę oświadczyć, że choć zupełnie mi nie po drodze z ojczulkiem i jego jazdami, to jeśli uda mu się przeforsować pomysł niepłacenia podatków, wstępuję do kościoła katolickiego :)
 
Do góry Bottom