Rudość i libertarianizm

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Zauważyliście, że większość kobiet na libnecie jest ruda? Nie mówię tu oczywiście o wątku z dupami.
Rudych mamy w Polsce pewnie z 2%, a tym czasem aktualnie na forum 2/3 kobiety są rude (niestety mała grupa badawcza, ale teoretycznie z rachunku prawdopodobieństwa żadna nie powinna być ruda), jednak do tych statystyk, warto dodać, że znam osobiście i przyjaźnię się z mniej niż 5 rudymi osobami, a na libertarianizm próbuję nawrócić naprawdę wiele osób. True akapem stała się tylko jedna ruda dziewczyna i jedna brunetka (nadal R1b). Czyżby gen odpowiedzialny za rude włosy, był genem odpowiedzialnym także za rozum? Czy walijczycy nie powinni być najbardziej sensownym narodem świata? Co ciekawe, mam ciągoty do języka walijskiego oraz do brunetek (które stanowią normę jeśli chodzi o haplogrupę R1b, odmianę romańską), a większość osób na forum do osób rudych (haplogrupa R1b, odmiana celtycka).

* Uwaga - temat ma charakter żartobliwy, proszę nie traktować go w 100% serio.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Joanna d'Arc też była ruda, ale miała coś suka do prostytutek. Chociaż nie jestem pewien... Może nie była ruda, bo ruda i dziewica? Coś tu nie gra. Wszystkie rude lubią poświntuszyć. No i z pewnością ktoś pokroju GAZDY żył w tamtych czasach i żadnej rudej nie przepuścił. Albo taka brzydka była i dlatego to dziewictwo. Ale żeby nawet pijanego chłopa nie zaliczyć? Wstyd!
 
OP
OP
Xynoslav

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Ja bym wręcz rzekł, że libertarianizm kręci się wokół dwóch rzeczy, rudych i Żydów. Ja akurat jestem blondynem, ale tylko jeśli chodzi o kolor włosów, w innych kwestiach jestem rudym brunetem. Tak więc, muszę wręcz należeć do drugiej grupy. Nadrabiam genem J. ;)

Ano, sycylijskie kobiety to najlepsze co może być, one w całości składają się z R1b i J. (i przy okazji pikne jak cholera)
 
OP
OP
Xynoslav

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Jessod jest ruda, jedynie Troglodytka nie, ale ona też jest swego rodzaju świetny przykładem. (brunetka, czyli romańska odmiana genu R1b)
Tak swoją drogą, Włosi i Szwajcarzy są statystycznie najinteligentniejsi w europie. Czyżbym miał rację co do genu R1b (i J)? :D
 
OP
OP
Xynoslav

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Ups, strzeliłem gafę, szczególnie, że znam ją tylko z Hyde-Parku. ;(

R1b to nie tylko rudzi.
Poza tym:
"* Uwaga - temat ma charakter żartobliwy, proszę nie traktować go w 100% serio."
 
R

Ronbill

Guest
Jessod nie jest kobietą. A nawet jeżeli jest to wystarczy przeczytać jej posty. Ona nawet nie wie co to jest libertarianizm i po kiego chuja przyszła na to forum. Nene nie jest ruda, Troglodytka też nie. To gdzie reszta tych rudych?

A Ty po kiego chuja jesteś na tym forum 15-dniowy napinaczu netowy?.
Realizujesz "skrypt ofiary" jęcząc: łojezu wątek z rudymi dupami spada mi w dół, łojezu to straszne i nie mogę nic zrobić tylko sie trzepie-:) he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
jessod jest naturalną blondynką i w dodatku nie jest libertarianką tylko założyła sobie tu konto, żeby sobie pogadać na różne tematy z facetami, których tu nie brakuje. Nene jest farbowana, a Troglodytka jest brunetką, więc coś chyba nie tak z tą teorią ;)
 
OP
OP
Xynoslav

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Ach te gendery, że też już nawet kobiety mogą być R1b
Miał być trolltemat, ale nie wyszło. Forumowe kobity okazały się nie być rude, dodatkowo pisząc o Y-Haplogrupach wspomniałem o kobietach (których takowe nie mogą dotyczyć, nie mają chromosomu Y, znowu straszna gafa). :(
 
Do góry Bottom