Pomoże ktoś w dyskusji z hoplofobem ?

D

Deleted member 427

Guest
O kurde, to prohibicja na dragi też działa. Większość pochodzi przecież z Meksyku, Peru i Kolumbii.

Ja wam mówię, że to jest jeszcze rozumowanie z czasów pierwszej międzynarodówki: komunizm nie będzie działał dopóki cała planeta nie będzie czerwona. Gun control nie zadziała dopóki cała planeta nie zostanie rozbrojona.
 
D

Deleted member 4151

Guest
To jak to w końcu jest z tą ilością zabitych w masowych strzelaninach? Bo liczba w memie po skorygowaniu z liczbą populacji chyba nie zgadza się z danymi podanymi przez Kawadora. Poza tym @military szacun za chęć użerania się z tymi zjebami, ja przy takiej dawce jakiejś alternatywnej logiki bym nie wytrzymał :)
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Ostatnio taka pasta krąży po necie od tych wytrenowanych baranków:
broń palna dla cywili to jakieś kurwa nieporozumienie
also opie to by nie wyglądało tak jak w twoich mokrych polkopkowych snach ze strony gunssavelife (ang. bronie ratują życie xD pewnie dlatego jest to pierdolone narzędzie którym możesz jednym ruchem palca zapierdolić człowieka razem z jego świadomością, myślami i marzeniami)

wyobraźmy sobie taką sytuację. mamy dostępną broń palną, do domu anonka wpierdala się trzech ludzi, jeden z karabinem maszynowy, dwóch z pistoletami. od razu biorą anonka z rodzinką pod ścianę, dwóch bierze telewizor i pakuje do vana, jeden zostaje i pilnuje rodziny. potem wracają, biorą wszystkie pieniądze i powiedzmy, że jest moment nieuwagi. takie marzenie polkopków, nagle każdy się odwraca. anon biegnie na górę, popierdala, a dwóch za nim, jeden zostaje. wpierdala się do swojego pokoju, kuca przy sejfie, wykręca 195935815108581, otwiera. wyciąga colta, wkłada magazynek, przygotowuje, odbezpiecza i wstaje z nim wcelowany w przestępców. co może pójść źle? otóż to trwa kurwa z trzy minuty. już dawno anonek by zdechł.
inb4 będę miał broń przy sobie, gówno tam, nikt normalny nie chodzi kurwa ciągle przygotowany do zamordowania kogoś z broni palnej, tylko trzyma ją w pierdolonym sejfie rozumiecie to kurwa ale mnie wkurwiaja zwolennicy broni

nie musze dodawać chyba że ludzie którzy wchodzą wam do domu chcą waszego PIERDOLONEGO TELEWIZORA A NIE WASZEGO ŻYCIA, ilu wy kurwa wrogów posiadacie że myślicie, iż każdy wam wchodzi przez okno aby was ZAPIERDOLIĆ WE ŚNIE, przez co musicie ciągle trzymać broń przy sobie odbezpieczoną xD
also nie muszę dodawać jeszcze, że wtedy każdy sebek by pewnie miał taką broń i enjoy wasze he he pa mati jaką sobie spluwę kupiłem na targu faja mordo co nie ,))) ooo ale się najebalem na imprezce chodźmy kogoś okraść wezmę pistolet o kurwa wypalił co robimy
ja pierdolę ale mnie wkurwiają zwolennicy broni palnej, pierdolone dychotomiczne ścierwa które potrafią myśleć tylko zerojedynkowo

przecież jak nie ma dostępu do broni to takie sebki jej kurwa nie mają bo skąd mają wziąć, widziałeś ty opie kurwa kiedyś polskiego sebka z bronią palną coltem czy innym glockiem?

a jak będziesz miał ty broń, to i sebek będzie miał. teraz powiedz mi skąd kurwa sebastian koral debil jebany przygłup dwudziestoletni ma wiedzieć, że masz kurwa broń. ktoś taki nie myśli tylko ci się wpierdoli przez okno HURR DAWAĆ KASE SKURWYSYNY

a jak sebki nie mają broni to raczej się nie wpierdalają do czyjegoś domu aby go okraść gdy są tam właściciele no kurwa, gdy natomiast gangi łysego i seby będą wyposażone w glocki no to kurwa mać ja pierdolę pomyśl ręce do góry hehe mati bierz kase i idziemy na piwo

jedynym wartościowym argumentem zwolenników broni palnej to jest
>lubię broń chuj ci do tego
dlatego tworzycie kółka miłośników broni i kupujecie sobie kurwa magazyn BROŃ SZTURMOWA. wy nie chcecie kurwa jej do jakiejś wyimaginowanej pierdolonej ochrony, nie kupujecie sobie kurwa magazynu KŁÓDKA i nie należycie do kółka NIE DLA WYTRYCHÓW. chceice broni tylko dlatego że lubicie trzymać glocka colta w dloni bo czujecie się jakbyście mogli wszystko, no bo jednym ruchem palca możecie kogoś zapierdolić, ego wam się podwyższa i inne chuje na kiju. pierdolicie, że chcecie broni do ochrony, no kurwa pisałem w tym i poprzednim poście jak ta wasza ochrona będzie wyglądała. zauważcie że polska to kolektywistyczne gówno z instynktem stadnym, sebki zaczną zaraz zaczną tworzyć gangi jakieś kurwa peja crew czy inne tede blood 92th vagos gang

ja pierdolę kurwa
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
wolałby system gdzie broń mają tylko panowie w magicznych kombinezonach +100 do odpowiedzialności
może tym ludziom chodzi o to żeby kary za "złe" użycie broni palnej były ostrzejsze a policjanci dostają ostrzejsze kary za "złe" użycie broni palnej niż cywil (akurat nie wiem czy to prawda)
 
D

Deleted member 4151

Guest
Ta pasta to takie merytoryczne dno, że szkoda strzępić ryja i marnować sobie na nią życia na odpowiadanie na nią, ale ktoś to chyba musi zrobić :)

(ang. bronie ratują życie xD pewnie dlatego jest to pierdolone narzędzie którym możesz jednym ruchem palca zapierdolić człowieka razem z jego świadomością, myślami i marzeniami)
Nie wiem czy wiesz ale przy niewiele większym wysiłku podobny efekt można uzyskać nożem którym mamusia robi ci kanapeczki.

wyobraźmy sobie taką sytuację. mamy dostępną broń palną, do domu anonka wpierdala się trzech ludzi, jeden z karabinem maszynowy, dwóch z pistoletami. od razu biorą anonka z rodzinką pod ścianę, dwóch bierze telewizor i pakuje do vana, jeden zostaje i pilnuje rodziny. potem wracają, biorą wszystkie pieniądze i powiedzmy, że jest moment nieuwagi. takie marzenie polkopków, nagle każdy się odwraca. anon biegnie na górę, popierdala, a dwóch za nim, jeden zostaje. wpierdala się do swojego pokoju, kuca przy sejfie, wykręca 195935815108581, otwiera. wyciąga colta, wkłada magazynek, przygotowuje, odbezpiecza i wstaje z nim wcelowany w przestępców. co może pójść źle? otóż to trwa kurwa z trzy minuty. już dawno anonek by zdechł.
Hehe za to na pewno zdążył by zadzwonić na policję i poczekać na jej przyjazd. Oczywiście autor tego gówna po prostu wysrał sobie jakąś zmyśloną hipotetyczną sytuację, zamiast sprawdzić jak wygląda to w rzeczywistości za pomocą empirycznych studiów. Bo rzeczywistości mocno weryfikuje te wysrywy http://www.hoplofobia.info/raz-jeszcze-o-skutecznosci-broni-palnej-w-defensywie/

nie musze dodawać chyba że ludzie którzy wchodzą wam do domu chcą waszego PIERDOLONEGO TELEWIZORA A NIE WASZEGO ŻYCIA
To jest to słynne ,,Naruszenie miru domowego zwykle nie jest niebezpieczne. Jest tylko przykre i uciążliwe''? Już pomijam, że sam autor pewnie nie miałby najmniejszego problemu z oddaniem swojego kochanego komputerka grożącemu mu nożem bandziorowi.

also nie muszę dodawać jeszcze, że wtedy każdy sebek by pewnie miał taką broń i enjoy wasze he he pa mati jaką sobie spluwę kupiłem na targu faja mordo co nie ,))) ooo ale się najebalem na imprezce chodźmy kogoś okraść wezmę pistolet o kurwa wypalił co robimy
I mamy stały punkt każdej dyskusji z hoplofobem czyli legendarnych już sebów siejących postrach i zniszczenie na niewyobrażalną skalę. Jak wiadomo przecież codziennie mamy do czynienia z takimi incydentami za pomocą dostępnych już obecnie narzędzi mordu, albo nie mamy tylko dlatego, że broń palna jest zakazana co powstrzymuje efekt dziewula. Jedno z tych dwóch.

przecież jak nie ma dostępu do broni to takie sebki jej kurwa nie mają bo skąd mają wziąć, widziałeś ty opie kurwa kiedyś polskiego sebka z bronią palną coltem czy innym glockiem?
A widziałeś chociaż kiedyś sebka z maczetą? To, że czegoś u kogoś nie widzisz to nie znaczy, że na pewno on tego nie posiada, a gdy już się o tym dowiadujesz to zazwyczaj masz przejebane.

a jak będziesz miał ty broń, to i sebek będzie miał. teraz powiedz mi skąd kurwa sebastian koral debil jebany przygłup dwudziestoletni ma wiedzieć, że masz kurwa broń. ktoś taki nie myśli tylko ci się wpierdoli przez okno HURR DAWAĆ KASE SKURWYSYNY
Tego arcydzieła nawet nie będę komentował. Po prostu podziwiajcie.

a jak sebki nie mają broni to raczej się nie wpierdalają do czyjegoś domu aby go okraść gdy są tam właściciele no kurwa, gdy natomiast gangi łysego i seby będą wyposażone w glocki no to kurwa mać ja pierdolę pomyśl ręce do góry hehe mati bierz kase i idziemy na piwo
Hmmm w sensie teraz gdy właściwie niewiele im podczas samego napadu grozi, seby (no bo kto śpi koło noża np. NO PSYCHOL JAKIŚ, a same seby zazwyczaj będą od właściciela bardziej postawne co daje im sporą przewagę przy braku uzbrojenia lub uzbrojenia w broń białą, nie mówiąc już o tym, że gdy już taki seba kupi sobie pistolet co wbrew wyobrażeniem autora wcale nie jest nieosiągalne dla przeciętnego seby, to jest królem życia ) boją się robić napady, a gdy będzie im grozić perspektywa podziurawienia ołowiem nagle ochoczo zaczną rabować? Seems legit

jedynym wartościowym argumentem zwolenników broni palnej to jest
>lubię broń chuj ci do tego
Akurat jesteś ostatnią osobą by oceniać co jest wartościowym argumentem, bo intelektualnie jesteś na poziomie sebixów którymi tak gardzisz

dlatego tworzycie kółka miłośników broni i kupujecie sobie kurwa magazyn BROŃ SZTURMOWA. wy nie chcecie kurwa jej do jakiejś wyimaginowanej pierdolonej ochrony
Pozwól, że sam ocenię z jakiego powodu mam ochotę posiadać broń

hceice broni tylko dlatego że lubicie trzymać glocka colta w dloni bo czujecie się jakbyście mogli wszystko, no bo jednym ruchem palca możecie kogoś zapierdolić, ego wam się podwyższa i inne chuje na kiju.
A autor nie pisze tej pasty dlatego, że chce przedstawić swoje argumenty tylko by odreagować gnębienie w szkole, ego mu się podwyższa czy coś. Hmmm już wiemy skąd ta nienawiść do sebów...

że chcecie broni do ochrony, no kurwa pisałem w tym i poprzednim poście jak ta wasza ochrona będzie wyglądała
Pisałeś jak będzie wyglądała w twoich oderwanych od rzeczywistości wynurzeniach, to różnica.

zauważcie że polska to kolektywistyczne gówno z instynktem stadnym
Charakterystyczna dla POLACZKÓW cech- przypisywanie innym swoich przypadłości ;)

sebki zaczną zaraz zaczną tworzyć gangi jakieś kurwa peja crew czy inne tede blood 92th vagos gang
Tym zdaniem można podsumować cały intelektualny dorobek całego polskiego ruchu rozbrojeniowego.
 
A

Antoni Wiech

Guest
O kurde, to prohibicja na dragi też działa. Większość pochodzi przecież z Meksyku, Peru i Kolumbii.

Ja wam mówię, że to jest jeszcze rozumowanie z czasów pierwszej międzynarodówki: komunizm nie będzie działał dopóki cała planeta nie będzie czerwona. Gun control nie zadziała dopóki cała planeta nie zostanie rozbrojona.

Można zaryzykować taki argument: Ok, jestem za. Niech się najpierw wszystkie rządy rozbroją do zera. :D
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Też sobie dyskutuję z hoplofobami. Wziąłem info z wpisu Kawadora z FB i zrobiłem mema, a w komentarzach staram się rozmawiać na spokojnie. Pewnie robię masę błędów merytorycznych czy retorycznych, ale widzę kilka głównych typów reakcji wszystkich hoplofobów - gdyby tak przygotować konkretne odpowiedzi na każdą z nich, można byłoby spokojnie przegadywać każdego.

Feel free to join:

http://9gag.com/gag/aA11zeZ
ROTFL, rozwalil mnie ten koment:

"OP is just giving misleading statistics. Including the terrorist attacks in France has nothing to do with gun-law related shootings. They get their weapons from somewhere else and it was a planned terrorist attack claimed bij ISIS."

NO SHIT, SHERLOCK. :D
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Ta pasta to takie merytoryczne dno, że szkoda strzępić ryja i marnować sobie na nią życia na odpowiadanie na nią, ale ktoś to chyba musi zrobić :)
Nie spodziewałem się że ktoś będzie na nią odpowiadał, chciałem tylko pokazać jakie hoplofoby mają mentalnosć (ameby) no ale dziękuję w każdym razie.
 
Do góry Bottom