"Polowanie na bandytę, który nagrał, jak karmi pytona kotem"

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Tytuł z serwisu policyjni.pl (GazWybu)

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1, ... ytona.html
Brytyjska RSPCA (organizacja zajmująca się ochroną zwierząt) prosi internautów o pomoc w znalezieniu zwyrodnialca, który nagrał, jak karmi pytona małym kotkiem. Szokujące wideo zostało umieszczone w internecie. (...) Przerażające nagranie zatytułowane "Python Christmas" zostało zamieszczone na serwisie "Flix" z konta zarejestrowanego w Islington w północnym Londynie. Jedną ze wskazówek mogących pomóc w znalezieniu zwyrodnialca, jest przypuszczenie, że jest on fanem bajki Alladyn Disneya. Nagrania i piosenki z niej zamieścił bowiem na swoim profilu na You Tube.

Jeżeli "bohater" nagrania zostanie złapany, grozi mu sześć miesięcy więzienia i 20 tysięcy dolarów grzywny.

Ciekawe z jakiego paragrafu go ścigają , pewnie coś o hodowli dzikich zwierząt. Bo całe sprawa jest dla mnie absurdalna ...
 

Pensador

New Member
16
0
Najgorszy w tym wszystkim jest fakt jak wielu ludzi potępia takie zachowania i popiera o wiele większe kary. Czytając wpisy internetowych obrońców praw zwierząt, zastanawiam się czy ci ludzie nie żyją w innym świecie. Zero racjonalizmu. Oczywiście chłopak, który nagrał ten filmik, wykazał się głupotą, nagrywając taką scenę po ostatnich akcjach z serii "Internauci szukają sprawcy...".

Komentarz mojego ojca do tej sprawy - "Czemu obrońcy praw zwierząt nie bronią prawa pytona do zjedzenia sobie kotka?"
 
D

Deleted member 427

Guest
Niech go aresztują. Niech zatriumfują rozum i demokracja. Nie możemy pozwolić, by w demokratycznym państwie ludzie karmili pytony kotami (ani koty pytonami). Nie bez nadzoru odpowiednich służb. Takie zachowanie jest społecznie nieakceptowalne. Średniowiecze już dawno się skończyło.
 
A

Anonymous

Guest
Lata temu ubiłem babce kurę, co by ją obrała i zrobiła co dobrego. Uciętą głowę rzuciłem psu.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Jaka jest różnica między karmieniem pytona małym kotkiem a małym szczurkiem czy myszką?
Znajomy karmi pytona żywymi szczurkami i nikt się nie czepia.
 
D

Deleted member 427

Guest
jeszcze nikt się nie czepia.
Przyjdzie III generacja obrońców praw zwierząt i zaczną się czepiać.
 

lumabel

New Member
231
0
Na tym filmie nie ma nic okrutnego. Po prostu wąż zjada małego kota. Kot nie jest wcześniej męczony, wszystko dzieje się szybko. Generalnie dusiciele zabijają bardzo "humanitarnie", duszą ofiarę i ta szybko umiera (lub traci przytomność) a następnie ją połykają. W przeciwieństwie do kotów, które potrafią męczyć gryzonia czy ptaka godzinami zanim go zabiją. No tak, ale koty mają dobry PR w społeczeństwie ze względu na wygląd a za wężami mało kto przepada.
 
Do góry Bottom