Podziel się zażenowaniem

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Ja tak samo. Kurwa, mogliby zrobić, że kupił w necie na jakichś tam stronach (bo niewiadomo kto jest drugiej stronie i nic nie można zweryfikować)!

Albo zrobić, że podpierzył starym broń, bo ci to albo jacyś trigger-happy albo myśliwi, no coś w tym guście.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Albo, że chłopak rozmawiał z jakimś gościem na czacie, który podawał się za jego rówieśnika, a gdy się spotkali okazało się, że to jakiś obleśny 50-latek. Niestety chłopak nie miał szczęścia i staruch nie okazał się zwykłym pedofilem tylko pieprzonym handlarzem bronią! :D
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Czasami nawet go lajkuję, bo pisze ciekawe rzeczy, ale ta obsesja na temat żydów... Czy Merkel jest żydówką? A Jan Klaudiusz Juncker? Albo Schultz? To oni trzęsą Europą i wprowadzają marksizm a nie są żydami. Trzeba sobie powiedzieć, że gówno, które panuje w Europie to wina nas samych, a nie żydów czy cyklistów.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Większość postów Domana nt. Żydów, spisków, agentów itp. to przykład żenady i umysłowego lenistwa.

Prożydowskie lobby faktycznie musi mieć wielką siłę oddziaływania, bo wystarczy, że ktoś ma manię na punkcie Żydów to wtedy dopiero dostrzega się żenadę. Ale jak ten ziomuś wychwala (na libertariańskim forum!!!!!!!!!!!!) protekcjonizm, czebole i pełno innych etatystycznych debilizmów to jakoś w temacie o żenadzie nie ląduje.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Po czym wchodzisz na kanał człowieka i:




Ostatnio wielu prawaków linkuje do komentarzy tego zjeba. Zyskał niezłą trakcję jak zaczął gadać o Trumpie. Na szczęście ja kiedyś widziałem kilka jego filmików jak jeszcze masowo robił te bekowe sondy uliczne i nagrywał ranty, że Lady Gaga jest satanistką opętaną przez siły demoniczne.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
nagrywał ranty, że Lady Gaga jest satanistką opętaną przez siły demoniczne.

Nie byłbym takim ignorantem w tych tematach. Coraz bardziej wkurwia mnie inter-forumowy, szczególny rodzaj śmieszkistowskiej pogardy dla wszystkiego, co się w pale nie mieści. Satanizm jest nurtem filozoficzno-religijnym, tkwiącym w ludzkiej kulturze i nie widzę powodu, dla którego wyłączność na miłość do Kusego i jemu podobnych mieliby mieć tylko członkowie zespołów sceny metalowej.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Wierzysz w demony?

edit

Ogólnie to myślę, że nawet Mark Shouldice (bo to jego prawdziwe nazwisko) nie wierzy w szatana, demony, illuminatów i całą resztę tego niedojebanego gówna. On po prostu trzepie hajs na debilach, tak jak robi to Alex Jones.

Dice zaczynał swoją karierę szarlatana od sprzedawania książek jak wyrywać dupy, potem książki o koncentracji i poprawie pamięci, potem zaczął tropić spiski, satanistów i illuminatów, a teraz walczy z lewactwem. Cokolwiek by zarobić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom