Plebiscyt na najbardziej wkurwiającego użytkownika

Najbardziej wkurwiający user wśród najbardziej lubianych to...

  • kawador

  • kr2y510

  • FatBantha

  • Ciek

  • tosiabunio

  • GAZDA

  • tomkiewicz

  • Amel

  • dataskin

  • pampalini


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Gie

Libnetarianin
219
490
Kurczę, zagłosowałem zgodnie z prawdą na Ciebie i nie wiem czy by teraz z czystej złośliwości nie zmienić głosu.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Po przeczytaniu tytułu od razu myślałem o krystkonie no ale po przeczytaniu tytułu ankiety się wkurwiłem, z kolei po przeczytaniu postów twierdzę że chujowa ta ankieta.


Daję Amela za prawdopodobną manipulację postami. OP dostanie to co chciał: zostać atencyjnym ścierwem.

@ up tylko że nie ma na kogo, złośliwości stało się zadość
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
OP dostanie to co chciał: zostać atencyjnym ścierwem.
Ależ ja tego nie chciałem, to wy mnie takim robicie. Nie tylko ze mnie, bo z GAZDY i Tomkiewicza również. Nie rozumiecie? Ankieta miała być tylko dodatkiem do właściwego tematu. Nie moja wina, że spora część nie zrozumiała i gdy jedni próbują poważnie, to drudzy idą w groteskę i snują zabawne domysły. To wy zrobiliście z ankiety przewodni temat tego topicu, ja ją traktowałem jako dodatek do niego. To nie jest mój temat, to jest wasz temat i wy decydujecie o jego kształcie. Moje dzieło wymknęło się spod kontroli, więc opuszczam pokład i od teraz śledzę wydarzenia z trzecioosobowej perspektywy.

popcorn_stephen_colbert.gif
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Co to jest forum KMF? To jest to forum filmowe? Ja przyszedłem z Frondy :p
A poza tym, mam wrażenie że to taki skrzywiony ranking popularności, bo osób naprawdę wkurwiających, w taki nieprzyjemny sposób, w ankiecie nie ma.
 
Do góry Bottom