Piwo w Wawie

OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
Znowu będzie organizowane piwo w Wawie. Spotkanie odbędzie się w piątek 31 sierpnia o godz. 19w klubie Wieżyca przy alejach Jerozolimskich. Jeśli ktoś chętny, pisać na maila trikster@vp.pl.
 
OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
Kolejne piwko, tym razem w piątek 23 listopada o godz. 20 w klubie Wieżyca. Jak ktoś chętny, zapraszam.
 

kozak

Member
67
27
O, ja bym się przyłączył. Piątek może mi pasować, sobota raczej nie, więc jakby się coś zmieniło to proszę o info.
 
OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
Niestety, a dla niektórych stety, termin został przesunięty na sobotę na godz. 18. Miejscówka ta sama.
 
OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
W sobotę, 23.02, spotykamy się w Wieżycy, żeby wypić piwo. Godziny wieczorne, do ustalenia później. Kto chętny, niech wpada.
 
N

nowy.świt

Guest
Jak krzysio czyściciel będzie - to i ja również.

chociażby, aby złapać go za guzik na szczęście.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 143
A nie możecie robić tych spotkań w Warszawie? Ja się niechętnie zapuszczam do sowieckiej strefy okupacyjnej.
 
OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
Jak masz jakąś propozycję, dawaj. Kwestia miejsca nie jest ustalona, więc zawsze można zmienić.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 143
Moja branża spotyka się w Pawilonach, w Resorcie, a ostatnio w LevelUpie. Ale cokolwiek mi pasuje w ogólnie pojętych okolicach Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia.
 
OP
OP
Trikster

Trikster

Active Member
361
26
Wcześniej było w Wieżycy (niedaleko Ronda de Gaulle'a), ale tam jest kijowe piwo, więc przenosimy się gdzie indziej. Kryterium jest zacny wybór alko (dużo piwa przede wszystkim) i duże stoliki, a przy NŚ wszystko, co znam jest albo małe, albo mało ustawne, albo ze słabym asortymentem, albo wszystko na raz. Zazwyczaj jest około 10 osób, więc gdzieś się cała wataha musi przy jednym stoliku pomieścić. Pawilony odpadają z tego powodu, pozostałych dwóch nie znam (i nie mają stron internetowych z info z tego, co widzę). Spełniają ww kryteria?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 143
Skoro kryterium piwne jest istotne, nie wniosę nic do wyboru lokalu, bo ja chodzę spotykać się ludźmi, a nie smakować różne piwa. Zresztą preferuję mocne trunki, więc odnajduję się w większości lokalów w okolicy NS. Ale fakt, na pogaduszki to trzeba się przemieścić prostopadle od NS na wschód czy zachód.
 
Do góry Bottom