NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Warto obejrzeć?
JP mówił, że swojej diety raczej nikomu by nie polecał, więc nagrywanie 45-minutowego filmiku o jego diecie wydaje mi się dziwne
JP mówił wiele. Z biegiem czasu niestety IMHO zmienił zdanie na gorsze w wielu tematach.
Wszystko zależy czy kogoś dalej żywo interesuje jakie JP ma zdanie na różne tematy, szczególnie te nie związane z psychologią.
Na pewno polecam tym, którym idea jedzenia only-paleo zaczyna się wydawać sensowna.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Na pewno polecam tym, którym idea jedzenia only-paleo zaczyna się wydawać sensowna.
Kolczyk w nosie u faceta i od razu wiem, że to jakieś vege spieroliny, których miejsce jest w wątku o cywilizacji spierdoleńców.
Ale jak będę bardzo się nudził to może te 40 minut postanowie sobie zmarnować.

Za to jako ciekawostkę Bear Grylls, który jak sam wspomina w materiale, napisał książkę o veganizmie:

 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Kolczyk w nosie u faceta i od razu wiem, że to jakieś vege spieroliny, których miejsce jest w wątku o cywilizacji spierdoleńców.
Ale jak będę bardzo się nudził to może te 40 minut postanowie sobie zmarnować.

Za to jako ciekawostkę Bear Grylls, który jak sam wspomina w materiale, napisał książkę o veganizmie:


Nie znam tego YouTubera.
Co do filmiku: nie ma to jak bronić internetowego celebryty wywiadem z człowiekiem znanym z TV.
 
Do góry Bottom