Nowe forum wolnościowe

OP
OP
T

tomek2231

New Member
10
1
A nie pomyślałeś, że ludziom się zwyczajnie nie chce grzebać głębiej w poszukiwaniu linków?
Tacy leniwi lub mało zdolni ludzie mnie nie interesują, dla nich istnieje FB i niech sobie tam siedzą.
Kurcze, ktoś patrzy w ogóle komuś w profil w pole "moja strona www"?
Następnym razem podam go jeszcze zakodowanego base64 i wtedy nadal nie będzie mnie obchodzić, czy czegoś używałeś dotąd czy nie.
(ps. mamy nieprzyjemne doświadczenia we wchodzeniu w cebulkowe linki od czasu kiedy przyszedł tu taki jeden zjebany zdzichu)
Tak? Stała się komuś jakaś krzywda? To może dobrze że link nie jest taki łatwy do znalezienia?
 
OP
OP
T

tomek2231

New Member
10
1
Jeżeli ludzie będą woleli honeypota przyjaźni polsko-niemieckiej, to po trzech miesiącach zlikwiduję forum.
Jednak likwiduję po dwóch miesiącach. Siedźcie sobie dalej u Lenczewskiego i na telegramie, a potem się dziwcie, że was rozpracowali. Mnie nikt nigdy nie nakrył, za poprzednie fora przedawniła się już karalność, na zawsze pozostanę pionierem w tej dziedzinie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 982
15 145
Miło spotkać pioniera w dziedzinie tworzenia forów, na które nikt nie wchodzi. Zapamiętamy to na całe życie.
 
Do góry Bottom