Nowe forum wolnościowe

OP
OP
T

tomek2231

New Member
10
1
A nie pomyślałeś, że ludziom się zwyczajnie nie chce grzebać głębiej w poszukiwaniu linków?
Tacy leniwi lub mało zdolni ludzie mnie nie interesują, dla nich istnieje FB i niech sobie tam siedzą.
Kurcze, ktoś patrzy w ogóle komuś w profil w pole "moja strona www"?
Następnym razem podam go jeszcze zakodowanego base64 i wtedy nadal nie będzie mnie obchodzić, czy czegoś używałeś dotąd czy nie.
(ps. mamy nieprzyjemne doświadczenia we wchodzeniu w cebulkowe linki od czasu kiedy przyszedł tu taki jeden zjebany zdzichu)
Tak? Stała się komuś jakaś krzywda? To może dobrze że link nie jest taki łatwy do znalezienia?
 
OP
OP
T

tomek2231

New Member
10
1
Jeżeli ludzie będą woleli honeypota przyjaźni polsko-niemieckiej, to po trzech miesiącach zlikwiduję forum.
Jednak likwiduję po dwóch miesiącach. Siedźcie sobie dalej u Lenczewskiego i na telegramie, a potem się dziwcie, że was rozpracowali. Mnie nikt nigdy nie nakrył, za poprzednie fora przedawniła się już karalność, na zawsze pozostanę pionierem w tej dziedzinie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 984
15 149
Miło spotkać pioniera w dziedzinie tworzenia forów, na które nikt nie wchodzi. Zapamiętamy to na całe życie.
 

Dompik

Member
15
25
Kurcze, ktoś patrzy w ogóle komuś w profil w pole "moja strona www"?
Ja używałem tego pola jak miałem 13 lat i zrobiłem sobie fanowską stronę fallouta, ale ogólnie to zawsze było traktowane jako krindżówa.
Co jest krindżowego w używaniu funkcji zgodnie z jej przeznaczeniem? Jakbym miał własną stronę internetową (np. swojej firmy) to gdzie miałbym na forum umieścić jej adres jak nie w polu do tego stworzonym?

Jak zamawiam pizzę przez neta to umieszczenie numeru telefonu w polu „numer telefonu” jest też krindżowe (albo w inny sposób złe)?

Jak piszę adres na pocztówce którą chcę wysłać w polu na adres to to też jest krindżowe (albo w inny sposób złe)?

To jakaś nieznana mi forma logiki, że korzystanie z funkcji służącej by skierować kogoś na swoją witrynę poprzez funkcję służącą właśnie do tego jest obciachowe (chyba że źle to zrozumiałem, jeśli tak to przepraszam). W dodatku na innych forach widziałem korzystanie z tego w normalny sposób, wychodzi na to że wejściem na stronę użytkownika spod tego widżetu popełniałem jakiś krindżowy czyn i koszernie rzecz biorąc powinienem na te strony nigdy nie wejść.

I gdyby nikt nigdy na to nie patrzył i uważał za "krindż", to autorzy silników fór internetowych zapewne przestaliby tą funkcję dodawać.

Przepraszam za taki post trochę ni z gruchy ni z pietruchy ale na tyle mnie to nurtuje że ciężko było mi się powstrzymać.
 

piezol

Jebać życie
1 263
4 234
Co jest krindżowego w używaniu funkcji zgodnie z jej przeznaczeniem? Jakbym miał własną stronę internetową (np. swojej firmy) to gdzie miałbym na forum umieścić jej adres jak nie w polu do tego stworzonym?
To po prostu relikt przeszłości, który istnieje dalej w silnikach forum.

Dzisiaj prawie nikt nie ma "swojej strony". Sorry.
 
Do góry Bottom