Naprawa wiki

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Kiedyś wiki miało jakiś zestaw reguł, który ładnie przypisywał URLe to pewnych treści, choćby z Mindfucka, Gazety An Arche, czy tłumaczeń. Niestety, reguły zniknęły i nie wiem co z tym fantem zrobić. Treść gdzieś jest w wiki, ale nie ma jak się do niej dostać. Jakby ktoś miał ochotę to jakoś rozkminić, to będę wdzięczny za pomoc i sugestie.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Jeśli są takie problemy to może postawić drugą, może mediawiki, i przenieść treść ręcznie?
Macie dostęp do plików w ogóle?
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Mamy, oczywiście. Problem nie jest z wiki, tylko kiedyś po upgrade przepadł pliki .htaccess, który załatwiał ładnie sporo przekierowań i linków.

Zmiana softu niewiele pomoże, bo przenoszenie plików to kupa roboty.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Chodzi o to co w mediawiki byłoby załatwione kategoriami albo stronami specjalnymi?
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nie chodzi o to, że ktoś kiedyś część artykułów umieścił jakoś tak, że nie wiem jakie są obecnie do nich URLe. Bo kiedyś były przepisywane przez mod_rewrite, ale reguły poszły się jebać. Być może problem jest prosty i wystarczy zmienić odnośniki na te używane przez wiki. Po prostu nie mam czasu tego rozkminiać, ale może muszę. Giga by wiedział, ale przeszedł na ciemną stronę mocy.
 
Do góry Bottom