Muzyka socjalistów i etatystów, która Wam się podoba

Imperator

Generalissimus
1 565
3 547
Czyli jak wyżej, czyli hymny, pieśni, marsze i inne utwory wychwalające etatyzmy i kolektywizmy, narodowe lub nie.

Hymn NRD:


Dla mnie najładniejszy hymn krajów realnego socjalizmu, roztaczający aurę szczęśliwości nowych Niemiec, takie piękne słowa o pokoju i braterstwie kontrastują z ponurą rzeczywistością, z radzieckimi wojskami i wszechwładną Stasi.

A teraz cofnijmy się do XIX-wiecznych Niemiec:


Przesłanie jest proste: kraj mamy piękny ale chcemy WINCYJ ZIEMI!!! WINCYJ!!!

A tu kult jednostki w akcji:


Stalin nasz wódz, Stalin wielki Patriota, Stalin obrońca Narodu, Stalin twórca Biełmorkanału.
Lata wtłaczania tego do głów niestety jeszcze działa na wielu, zwłaszcza za Bugiem.
 
Ostatnia edycja:

kompowiec

freetard
2 446
2 495
Zauważyłem, że im bardziej kapela ciągnie w mentalne lewactwo, to wokal przypomina taki eunuchowato-masochistyczny wibrujący wyjec. Wkurwia mnie to na dzień dobry. A jak kapela wyznaje normalne tradycyjne wartości (krew, honor, prawda, logika itp.), to wokal idzie równo z brzucha przez gardło. Rodzaj muzyki nie ma znaczenia.
- kr2y510
 

Kelsi

https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs
1 036
19 029
W bliskiej memu sercu Irlandii, na końcu Grafton Street w Dublinie jest naturalnych rozmiarów figura - pomnik, który przedstawia postać pięknej sprzedawczyni ryb, Molly, która zmarła bardzo młodo na febrę.
https://en.wikipedia.org/wiki/Molly_Malone
220px-Molly_Malone_073007.JPG


Pamięć Molly uczczono także utworem 'Molly Malone" (Cockles and Mussels) To bardzo popularny w Irlandii utwór, jest jakby nieoficjalnym hymnem Dublina.

 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 538Activism
Like many other folk singers of her generation, Collins was drawn to social activism. Her political idealism also led her to compose a ballad entitled "Che" in honor of the 1960s Marxist icon Che Guevara.[21]

Collins sympathized with the Yippie movement and was friendly with its leaders, Abbie Hoffman and Jerry Rubin. On March 17, 1968, she attended Hoffman's press conference at the Americana Hotel in New York to announce the party's formation. In 1969, she testified in Chicago in support of the Chicago Seven; during her testimony, she began singing Pete Seeger's "Where Have All the Flowers Gone?" and was admonished by prosecutor Tom Foran and judge Julius Hoffman.[22]

She is currently a representative for UNICEF and campaigns on behalf of the abolition of landmines.[23][24]
 
Ostatnia edycja:

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 234
Uwaga, zapnijcie pasy:

A tutaj coś dla Trumpa i jego wielbicieli ;) (no ostatni filmik to się tu za bardzo nie kwalifikuje, bo jest pro open-borders czyli raczej mało etatystyczny, ale jako że autor jest jakąś dziwną odmianą lewaka to i tak wrzuce)
 
Do góry Bottom