Moderacja

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ponieważ poziom dyskusji na forum niebezpiecznie poszybował w okolice liceum, a na dodatem sam dałem się ponieść, to zacznę moderować.

Koniec z popisywaniem przed kolegami. Ma być sensowna dyskusja z argumentami. Koniec z tematami wstawianymi tylko po to, aby podgrzewać dyskusję i rozmnażać tematy.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Acha, proszę też pozostałych moderatorów o wsparcie tych działań moderacyjnych.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Zaakceptowałem nowy regulamin, ale mam pytanie: dlaczego kasuje się użytkowników nieaktywnych przez 60 dni? Kto wie, może pojechali oni na grenlandię na delegację na pół roku i nie mają dostępu do neta..
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Tylko takich bez żadnego posta. Zapostujesz, to możesz i na Marsa pojechać.

Jeśli zapis niejasny, to chętnie zmienię na jaśniejszy - proszę o propozycję.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Choć regulamin jest prosty, byłoby fajnie gdyby na dole był link do niego, bo żeby go ponownie sprawdzić trzeba się wylogować i kliknąć zarejestruj.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
tosiabunio napisał:
Tylko takich bez żadnego posta. Zapostujesz, to możesz i na Marsa pojechać.

Jeśli zapis niejasny, to chętnie zmienię na jaśniejszy - proszę o propozycję.
Oki, to niech będzie to wyszczególnione, bo czytając nie rzuciło mi się to w oczy. Poza tym spoko.
 

FullMana

New Member
12
0
W sprawie pkt. 1 regulaminu, czy jest możliwa zmiana na coś brzmiącego jak : (wytłuszczone-moja propozycja)
1. Właściciel, administratorzy i moderatorzy mogą na forum robić wszystko, co uznają za stosowne: usuwać posty, zmieniać jez zaznaczeniem, gdzie została dokonana zmiana, usuwać użytkowników, ograniczać dostęp itp. To jest forum prywatne, wszyscy są na nim gośćmi i muszą szanować decyzje gospodarzy, które są ostateczne.

Jakoś mi te "zmiany" nie dają spokoju. Czysto hipotetycznie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację w której napiszę zdanie:
"nie popieram Pana Kowalskiego"
które administracja zmieni na:
"popieram Pana Kowalskiego"
bez żadnej adnotacji mogłoby to być troszkę mylące nieprawdaż ?

p.s.
Oczywiście właściciel ma prawo ustalać dowolne zasady panujące na "jego terenie", jednak to jest forum libertarian, powinno więc być przykładem a nie ustalać niepotrzebne reguły, które zastosowane przez innych stwarzają, zupełnie niepotrzebnie, możliwości takich manipulacji.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Okay, dodam. O ile wiem, zmiany są zaznaczane przez moderatorów. Nie są mi znane przypadki zmian przeinaczających treść. Dodam, że z definicji mam możliwość dokonywania zmian, które nie będą nigdzie odnotowane (bo mogę modyfikować treść zapisów bazy), ale dokonywanie zmian przez modów i adminów jest wskazywane w nagłówku wiadomości.
 
Do góry Bottom