Militaryzacja amerykańskich sił policyjnych

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 967
15 065
2014-08-14_2048.png
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Lipa. Michael Brown zanim został zastrzelony, napadł wcześniej na sklep, a konkretniej to zajebał fajki i rzucił sprzedawcą.

Ja ci powiem tak - środowisko zwolenników broni palnej w USA ma szczęście, że to nie biały cywil-sprzedawca odjebał czarnego-dobrego chłopca. Bo byłaby powtórka z rozrywki. A tak cały impet lewactwa i czarnych koncertuje się na policji (to dobre dla libertarian i szerzej: zwolenników broni palnej). Bo można odetchnąć na chwilę i nie trzeba co chwila prostować lewackich manipulacji jak w przypadku Zimermanna. Poza tym antyrządowa propaganda sama się nakręca.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 295
3 178
http://tech.slashdot.org/story/14/0...y-equipment-the-pentagon-gave-to-local-police
Wondering how the St. Louis County Police ended up armed with surplus military gear, and what equipment other departments have? A FOIA request at MuckRock has turned up every item given to local law enforcement under the Pentagon's 1022 program, the mechanism by which local law enforcement can apply for surplus or used military gear.
https://www.muckrock.com/news/archives/2014/aug/15/we-have-pentagon-1033-program-data/
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 117
Jak mnie drażni japa, maniera i głos Olivera, tego się nie da opisać. Nie potrafiłem nic z nim obejrzeć. Nie znam gościa, ale to MUSI być jakiś lewacki przypał. Innej opcji po prostu nie ma.
 
Do góry Bottom