Męskie wody toaletowe - wasze ulubione

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Macie jakiś zapach, który po prostu jest Wasz od dawien dawna i nigdy się nie nudzi?. Oczywiste jest, że właściwie każda woda toaletowa kupiona w miarę przyzwoitej perfumerii ma przyjemny zapach i jakoś tam pachnie ale mam na myśli coś co szczególnie Wam się podoba i tylko Wam a nie Waszym kobietom czy ogólnie płci przeciwnej.

Ja mam dwa, które zawsze mi się podobają choć używam dość rzadko:

upload_2017-2-17_15-2-16.jpeg

i obecnie trudny do dostania w Polsce

31zNbbQd6oL.jpg
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 402
mi tata takie cos kupil, pachnie ladnie ale prawie nigdy tego nie uzywam, no teraz przez ten temat sobie przypomnialem i sie popsikalem tym bo akurat sie prysznicowalem
paco-rabanne-xs-black-woda-toaletowa-dla-mezczyzn___12.jpg


mialem jeszcze
paco-rabanne-xs-black-dezodorant-w-sprayu-dla-mezczyzn___10.jpg

ale mi na lotnisku psiarnia wywachala i ukradla bo wiecej niz 100ml to zawiera wiec za duzo i nieprzepisowo, ehh a prawie nieuzywany byl ;(
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
U mnie niebieski Davidoff, na drugim miejscu od Channel Egoiste, potem podchodził mi Hugo Boss, który dostałem w prezencie, ale nie wiem jaki, bo się skończył, a nigdzie nie widziałem takiego samego. Po goleniu konserwatywna lawendowa woda kolońska Mont St. Michel. Na co dzień lecę jakiś tani Axe, jedynie po to by nie capić.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 514
armani_code_masc_01.jpg


Armani Code, najlepsza i najmocniejsza woda toaletowa dla mężczyzn. Tak mocna, że koszule pachną ją nawet po wypraniu. Skóra pachnie nim nawet po kąpieli.

Paco Rabanne BlackXS też miałem, bardzo ładny zapach.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Są jeszcze matki, żony i kochanki... Inspiracje zakupowe też potrzebne.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

PiotrusPan

New Member
20
12
Kilka zapachów jakie mi sie ostatino spodobały:
Calvin Klein One ( unisex , szkoda tylko,że tak krótko się trzymają)
Signature man
Love Desire - jest to zapach z feromonami, ostatnio kupiłem z ciekawości bo natrafiłem na promocję w sieci i jednak coś w tym jest poniewaz już kilka kobiet pytało mnie się co to za zapach ( czyli zwracają na niego uwagę).
 

tolep

five miles out
8 550
15 438
promocję tzn. ile?
Kilka zapachów jakie mi sie ostatino spodobały:
Calvin Klein One ( unisex , szkoda tylko,że tak krótko się trzymają)
Signature man
Love Desire - jest to zapach z feromonami, ostatnio kupiłem z ciekawości bo natrafiłem na promocję w sieci i jednak coś w tym jest poniewaz już kilka kobiet pytało mnie się co to za zapach ( czyli zwracają na niego uwagę).
 
Do góry Bottom