Libertarianie w Londynie, UK.

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
podejrzewam że połowa ludzi zaglądających na forum mieszka za granicą, a sporo z nich w Uk, i Irlandii, albo pólnocnej Francji, Holandii, czy Belgii skąd do Uk jest mały rzut beretem
w sprawie jakiegoś spotkania -info na forum, lub prv.
 

nuri

Well-Known Member
301
2 168
Cyberius napisał:
podejrzewam że połowa ludzi zaglądających na forum mieszka za granicą, a sporo z nich w Uk, i Irlandii, albo pólnocnej Francji, Holandii, czy Belgii skąd do Uk jest mały rzut beretem
w sprawie jakiegoś spotkania -info na forum, lub prv.

Priviet. Ja bardzo chętnie. Siedzę w Londynie.
 

nuri

Well-Known Member
301
2 168
Marek Kapron napisał:
Ja mieszkam w UK, dokladnie Tewkesbury / Gloucestershire

To Gloucestershire po drodze do Cardiff z Londynu? Niezly kawal do Londynu (jakies 2 godziny pociagiem?), choc moj szef dojrzedal pocigiem codziennie.

Co powiecie na Londyn? Moze wyznaczymy jakis wstepny termin? Mam duze mieszkanie wiec z noclegiem nie bedzie klopotu.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
nuri napisał:
Marek Kapron napisał:
Ja mieszkam w UK, dokladnie Tewkesbury / Gloucestershire

To Gloucestershire po drodze do Cardiff z Londynu? Niezly kawal do Londynu (jakies 2 godziny pociagiem?), choc moj szef dojrzedal pocigiem codziennie.

Co powiecie na Londyn? Moze wyznaczymy jakis wstepny termin? Mam duze mieszkanie wiec z noclegiem nie bedzie klopotu.

co do mnie to jeszcze nie wiem gdzie będę mieszkał, bo będę się musiał dostosować do pracy,
ale bez względu na to czy mnie rzuci do Szkocji, czy będę w Londynie przyjadę [nie problem]
proponuje dwa tygodnie po świętach to jest termin racjonalny,

Marek Kapron napisał:
Ja mieszkam w UK, dokladnie Tewkesbury / Gloucestershire
gdzie jest to Tewkesbury
-spóbuję znależć na mapie
 

Marek Kapron

New Member
26
0
nuri napisał:
To Gloucestershire po drodze do Cardiff z Londynu? Niezly kawal do Londynu (jakies 2 godziny pociagiem?), choc moj szef dojrzedal pocigiem codziennie.
Raczej z Cardiff do Birmingham :). W kazdym razie do Londynu mam ponad 3 godziny autobusem.

Cyberius napisał:
gdzie jest to Tewkesbury
-spóbuję znależć na mapie
W polowie drogi pomiedzy Bristolem a Birmingham, przy autostradzie M5. Zadupie straszne.
nuri napisał:
Jak dla mnie 18-19 jest OK.
Mnie nie bedzie. Caly tydzien tyram (pon - sob), a niedziele mam zarezerwowana dla rodziny.
 
Do góry Bottom