Która partia?

A

aryfis

Guest
Jeżeli mielibyście już głosować na jakąś partię, to na którą i dlaczego?
 
C

Cngelx

Guest
Ciężko powiedzieć. Zależy partia czego miałaby to być i jakie miałby być jej przeznaczenie.

Np. jeżeli dotyczyłoby to partii wieprzowiny, która miałaby być wysłana na przyjecie do prezydenta, to wybrałbym najstarszą jaka zalega w magazynie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Na Partię Posiadaczy Magnetowidów, bo posiadałem takowy, lub na Kongres Eskimosów Polskich, bo lubię ostre zimy.
 
D

Deleted member 427

Guest
Jeżeli mielibyście już głosować na jakąś partię, to na którą i dlaczego?

Na Partię Przyjaciół Broni Palnej, postulującą deregulację i dekryminalizację ze skutkiem natychmiastowym posiadania, przechowywania i noszenia broni palnej. Górna granica siły ognia? Niech będzie Pontiac M39 (nie jestem radykałem, tyle mi starczy).
 

szeryf2

Wolny narkoman
172
281
Jeśli pytasz, która z partii: po,pis,sld,psl,rpp (-tak sie teraz palikot zwie?) jest najmniejszym złem, to odpowiedzią jest: żadna.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
PO, ponieważ:
  1. już się nakradli, więc teraz będą kradli mniej
  2. już obsadzili wszystkich swoich znajomków, więc już nie będą tworzyć nowych urzędów
  3. rządzą tak długo, że może utworzą jakieś dziedziczne urzędy, a to zbliża nas do upragnionej monarchii
  4. robią same niepopularne reformy, które nie przeszłyby w referendach, co samo w sobie jest dobre
 
M

Matrix

Guest
PO bo się już nakradli i nie nawołują do podpisania karty praw człowieka.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Do góry Bottom