Korwin szczuty za "Grodzkiego"!

M

MichalD

Guest


Korwin znieważył maskotkę politpoprawnych...reakcja jest jaka wiadać. :D:D:D
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
Właśnie zaznajamiałem się z tematem na korwinowym blogu. Ciekawe, czy o Grodzkiej będzie kiedyś głośno za sprawą, przypuśćmy, rewolucyjnego projektu ustawy jej autorstwa. Bo nadzieję, że Korwin nauczy się ważyć słowa, już dawno straciłem.
 

Hikikomori

少し変態
538
318
Korwin niestety przegiął pałkę z tym wymiotowaniem i teraz niepotrzebnie ciągnie tekstem o cyrku, tu niestety zgadzam się z Legierskim. Za to rechotnąłem sobie z "poślęcia Grodzkiego".

Korwina zacząłem czytać w klasie maturalnej i dałem sobie siana jakoś na drugim roku studiów, kiedy co drugi jego tekst dotyczył pedałów przy jego jednoczesnym twierdzeniu, że pedały to temat zastępczy, mający odciągnąć opinię publiczną od istotniejszych spraw. Do jakiegoś stopnia ukształtował na mój światopogląd i przykro mi patrzeć, jak w mediach zalicza wpadkę za wpadką:(. Gdyby tylko zawczasu lepiej planował swoje wyskoki...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Dobry tekst wypłynął przy okazji:

http://www.gazetapolska.pl/20258-wielka-mistyfikacja

"Anna Grodzka w mainstreamowych mediach jest przedstawiana jako niezwykle wrażliwa, delikatna osoba, która dzielnie pokonuje kolejne zakręty swojego życia. Tymczasem z dokumentów służb specjalnych PRL, do których dotarła „Gazeta Polska” wyłania się zupełnie inny obraz. Jest to wizerunek działacza studenckiego i partyjnego, który twardo stąpa po ziemi, przeszedł długotrwałe polityczne szkolenie wojskowe i szefował ważnym przedsięwzięciom gospodarczym w czasach Polski Ludowej"
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Durczok na początku genialnie wyrecytował całą formułkę, żeby już na wstępie telewidz wiedział kim jest Korwin i co ma o nim myśleć, aż się prawie popluł.
Mikke konsekwentnie pracuje na opinię jaką ma, media się nie muszą specjalnie wysilać, zachowuje się jakby nie wiedział w jakich czasach żyje albo mu to zwisało. Jego startowanie wyborach zawsze można traktować jako żart. Gorzej, że psuje opinię także mi, bo wolny rynek i prawo do posiadania broni wciąż kojarzą się głównie z nim, dla wielu ludzi i tak pozostanę korwinistą (schemat wolny rynek=Korwin jest dzięki telewizji łatwo dostępny w głowach) choćbym nie wiem co mówił.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Gdzie tam przegiął, dawno nie było tylu zgodnych komentarzy (popierających Korwina) pod mainstreamowym artykułem go dotyczącym.
 
OP
OP
M

MichalD

Guest
Korwin owszem przegiął, używając zbyt agresywnej retoryki, ale tendencyjność reportażu wywołuje po prostu odruch wymiotny.

Po pierwsze: 6 osób z "różnych" opcji ("dowolny kierunek, pod warunkiem że lewicowy"), atakuje Korwina, podczas kiedy zaledwie jedna jest mu przychylna (zdeprecjonowana do "małej grupy posłów" i do tego ze "złego PiSu"). Do tego relacjonujący reporterzy nie próbują być nawet odrobinę obiektywni.

Po drugie: zero nawiązania do powodów ataku na Grodzką , czyli jej "kompetencji" i przeszłości, jak działalność w KC PZPR - pokazuje to dobitnie kto jest właścicielem TVNu.

Po trzecie: klasyczna manipulacja, jaką było powiązanie z niefortunną wypowiedzią, jego poglądów o karach cielesnych i podobieństwach poglądów Kwaśniewskiego do Hitlera - to sugestia, że każdy kto popiera takie poglądy jest chamem atakującym transwestytów na blogach.

Po czwarte: kolejna okazja do promocji Platformy Oszustów, jaką była wypowiedź pani Błońskiej. Podejście PO do wolności i "nie wtrącania sie w nieswoje" jest jakie mamy, szczególnie pod względem ekonomicznym.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
moje ciało należy do mnie, i jest moją własnoscią -samoposiadam je. Tak mogłaby powiedzieć Grodzka do Korwina gdyby była libertarianką cytując moje słowa :) Albo spadaj konserwo.
Sądząc po wypowiedziach Korwina można wnosić że zbliża się do niebezpiecznej granicy pięciu procent i z nerwów zaczyna wszystko psuć. Nihil novi, znamy wypowiedzi z kaleką dziewczynką i podobne. Swoją drogą -jakby nie tego typu akcje, to tego forum prawdopodobnie by nie było. Wychodzi więc że Korwin to prawdziwy ojciec libertarianizmu.
 
D

Deleted member 427

Guest
Niezłą szopkę odstawia przed kamerami ten paszczur Grodzki. Wypisujcie miasta, które się wzruszyły jego historią.

A Korwin wiadomo - skoro 15% wzrost w Singapurze nie łapie, to może bloga wprawi w ruch jakiś pikantny suchar o sejmowych pasztetach.
 
G

grudge

Guest
Niezłą szopkę odstawia przed kamerami ten paszczur Grodzki. Wypisujcie miasta, które się wzruszyły jego historią.

A Korwin wiadomo - skoro 15% wzrost w Singapurze nie łapie, to może bloga wprawi w ruch jakiś pikantny suchar o sejmowych pasztetach.
Znalazłem informacje na temat wzrostu gospodarczego w Singapurze. Źródło takie sobie ale nie chciało mi się szukać w innych miejscach:
"W 2010 roku Singapur przeżywał kolejny boom gospodarczy. W pierwszym kwartale wzrost gospodarczy wyniósł 45,8% PKB. W ujęciu rocznym po pierwszym półroczu wzrost wyniósł 18,1%. Jeżeli tendencja utrzyma się, Singapur będzie najszybciej rozwijającym się państwem świata".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Singapur#Gospodarka
 

michu

Member
56
1
Takie właśnie pajacowate wypowiedzi powodują to ze w Polsce wolny rynek=Korwin a zatem jest do bani:( Dlatego dla mnie już od lat Korwin jest symbolem jak można ośmieszyć słuszna idee :( I dlatego niech w końcu usunie się w cień i pojawi się ktoś kto będzie promował wolny rynek w sposób rozsądny i przejrzysty. tego sobie życzę.
 
D

Deleted member 427

Guest
No z tym Singapurem to rzeczywiście może być prawda - ostro tam idą:

Singapore_20101018062525.jpg
 
G

grudge

Guest
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/sn.html
"Real GDP growth averaged 8.6% between 2004 and 2007. The economy contracted 1.0% in 2009 as a result of the global financial crisis, but rebounded 14.8% in 2010 and 4.9% in 2011, on the strength of renewed exports".

Czyli Korwin-Mikke pomylił się o 0,2 punktu procentowego, jednak biorąc pod uwagę, że realne PKB oblicza się po odjęciu inflacji, mógł te dane nawet zaniżyć.
 
A

Aeger

Guest
Wg. dzisiejszych wyników sondaży z xaa, Korwin dzięki Grodzkiej, poprawił wynik KNP o 0,3%, czyli ma 3,1% poparcia.

A czy posłanka Grodzka, ma coś przeciwko używaniu hasła "Sąd Grodzki", jako formy męskiej? Mówić "Sąd Grodzka"? Miodek by się w grobie przewracał, gdyby umarł.
 
Do góry Bottom