Japy, które was drażnią

D

Deleted member 4476

Guest
Jest mnóstwo super atrakcyjnych kobiet, które po dłuższej rozmowie okażą się socjalistkami itd. To samo faceci.
Może dla Ciebie, mi się lewactwo nie podoba.
Też tak mam jak Krzysio, coś mi nie pasuje w człowieku, chociaż z pozoru normalny, ładny, wykąpany, sprawdzam go i rzeczywiście - komuch!

Z Kaliszem jest problem - wygląda jak Jabba z Tatooine, a on był przecież spoko.
 

Hitch

3 220
4 872
Hitch, co chcesz od Willisa i "Dorotki"?

Od kiedy Willis ma przerost ego i nie gra w dobrych filmach to jego stare, łyse ryło strasznie mnie irytuje. A Dorocińskiego za dużo po prostu wszędzie. Coś jak z Balem. Póki był średnio znany to spoko, ale jeśli mi buszuje po lodówce to już zdzierżyć go nie mogę.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Ważna postać galerii:
4484460-ryszard-kalisz-643-385.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zorganizować forumowy konkurs na Miss i Mistera Odpychającej Japy i urządzić plebiscyt. Wyjątkowo, w tej kwestii nie mam nic przeciwko demokracji bezpośredniej.

Jakby co, stawiam na zwycięstwo swego kandydata. :)
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Też mnie możecie zjebać. Jak widzę to dobrotliwe spojrzenie to mogę nawet dobrze zapowiadający film wyłączyć. Nie wspominając, że koleś gra od jakiegoś czasu tę samą rolę w różnych modyfikacjach: łagodny, aczkolwiek sprawiedliwy autorytet.

Coś w tym jest, z tego co pamiętam zagrał nawet Boga...
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Może dla Ciebie, mi się lewactwo nie podoba.
Sorry, ale nie rozumiem tego. Jeśli ktoś spoko wygląda, a jest lewakiem, to jego lewactwo niby odciska się na gębie i dzieje się tak zawsze?

Weźmy Daniela Day Lewisa w znanej chyba tutaj wszystkim roli. Czy on wygląda, kurwa, jak lewak?
images

Czy gdyby okazało się, że na co dzień jest lewoskrętny, zdołałbyś to wyłapać widząc jak maszeruje do marketu na zakupy? Tak po prostu?

A co z faktem, że wielu wolnościowców lewaczyło za czasów szkolnych? Wtedy inaczej im się gęba "układała"? Mehh...no nie wiem.

ps: Zapomniałem, to lewak - "My Left Foot" ;)
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
O rety! To jest Thun? Jej genetycznie nie znoszę!!!!! Aż ją wyparłem z umysłu!
Co tam Adamczyk! Adamczyk spoko gość! Fuck it! Thun jest najgorsza. Esencja nieprzysiadalności, globalistyczne spojrzenie, komunistyczne zacięcie odbija się lekką czerwoną mgiełką między koralami na szyi, dostrzegalny błysk redystrybucji w lewym oku, a w prawym perfekcyjnie zawoalowany rys kapitalizmu kompradorskiego. Bleeeee
 
Do góry Bottom