Jakie ja mam poglądy? Kapitalizm dyktatorski? Czy paleolibertarianizm?

Kapipaleo

New Member
3
0
Popieram skrajny kapitalizm i skrajny leseferyzm, legalizację koki, hery, amfy, LSD, MDMA i zielska, zakazać wiadomo co na D pod groźbą kary śmierci, zakazać LGBT, zakazać aborcję w przypadkach innych niż zagrożenie życia, wprowadzić totalitaryzm, sprywatyzować wszystko, zamknąć granice przed uchodźcami, i popieram militaryzm i laicyzm i w pewnym stopniu też ekologizm. Jak coś jeśli nie na tym to wstawiłam to przepraszam.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Popieram skrajny kapitalizm i skrajny leseferyzm, legalizację koki, hery, amfy, LSD, MDMA i zielska, zakazać wiadomo co na D pod groźbą kary śmierci, zakazać LGBT, zakazać aborcję w przypadkach innych niż zagrożenie życia, wprowadzić totalitaryzm, sprywatyzować wszystko, zamknąć granice przed uchodźcami, i popieram militaryzm i laicyzm i w pewnym stopniu też ekologizm. Jak coś jeśli nie na tym to wstawiłam to przepraszam.
popierasz rozdwojenie jaźni
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Popieram skrajny kapitalizm i skrajny leseferyzm, legalizację koki, hery, amfy, LSD, MDMA i zielska, zakazać wiadomo co na D pod groźbą kary śmierci, zakazać LGBT, zakazać aborcję w przypadkach innych niż zagrożenie życia, wprowadzić totalitaryzm, sprywatyzować wszystko, zamknąć granice przed uchodźcami, i popieram militaryzm i laicyzm i w pewnym stopniu też ekologizm. Jak coś jeśli nie na tym to wstawiłam to przepraszam.
Masz 16 lat i mieszkasz z dziadkami?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Takie rzeczy można ustalić tylko podczas indywidualnej sesji ze @Sputnik, w trakcie której dociera się do samego jądra swojego jestestwa. Są one corocznie organizowane na naszych imprezach koło Konina.
 
Do góry Bottom