Jaka torrentownia po zatopieniu Zatoki?

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no ja patrzałem do jakiego linka prowadzą oba dowloady i wyglądają prawie tak samo kurwa, plik sprawdziłem 4erma programami i nic nie wykazło ale wyglądało dziwnie i po uruchomieniu ni robiło com oczekiwał... więc wyłączyłem...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nauczcie się używać AdBlockEdge lub AdBlockPlus, jakiegoś blockera trackerów i blockera przekierowań. Ja żadnych .exe nie widziałem.

@GAZDA nazwę się zmienia przez przez przekopiowanie kluczy z folderu TorChat\Tor\hidden_service i przepisanie nazwy bez końcówki .onion z pliku hostname do pliku torchat.ini w miejsce nazwy wygenerowanej za pierwszym uruchomieniem.
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Mam adblockera jak widać nie dość dobrego... ten hosting jakiś szemrany, nie powinien pozwalać na takie reklamy
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nie wiem ale w tym nowym podałeś bezpośredni link do zipa więc chyba bez znaczenia.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Rzeczy które można zmienić w programie lub dodać do niego małym kosztem:
- skrypt do eksportu i importu kluczy (czyli zachowanie tego samego TorChat ID)
- zmiana portów klienta Tor i TorChat
- wstępnie wypełniona książka adresowa (jak ktoś chce to będzie w niej umieszczony)
- druga/trzecia/czwarta... instancja programu TorChat i Tor na innych portach, by można było mieć kilka ID w tym samym czasie
- instrukcja obsługi po polsku
- ładniejsza ikona

Jakieś propozycje?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie. Tylko A ⇄ B.

Na marginesie...
Publikujcie swoje TorChatID jeśli to Wam nie przeszkadza.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Czemu nie wrzucasz na jakieś Mega, tylko jakieś takie szemrane cyberlockery?
Na stronie Kima straciłem wszystko co wrzuciłem, więc nie chcę się powtarzać. A d-h śmigał mi świetnie, można było pobierać z ABP/ABE, NoScript itd... oraz bez czekania i wypełniania captcha. Ja nie wiedziałem jak ta strona wygląda normalnie, bo ja od lat nie oglądam żadnych reklam i bajerów :(

Postscriptum
Poprawiłem linki.

Postscriptum 2
Może nadać temu jakąś nazwę typu: TorChat - edycja forum libertarian lub coś innego? ;)
Jestem otwarty na propozycje.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
- skrypt do eksportu i importu kluczy (czyli zachowanie tego samego TorChat ID)
ja prosze :)
- wstępnie wypełniona książka adresowa (jak ktoś chce to będzie w niej umieszczony)
ale to może ino w takiej wersji libnet special edition ino w knajpie, chociaż... sam nie wiem...

TorChat - edycja forum libertarian lub coś innego?
no jakieś oznaczenie by sie spasło bo już rano popierdoliło mi sie z aktualną wersją, a już sie ucieszyłem że "samo" mi sie naprawiło i mam stare id hehe
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Ja tam mam swoje linuksowe rozwiązania, więc nie będę pobierał, ale generalnie dobrze by było w jakiś sposób podpisać te pliki albo chociaż tutaj na forum aktualizować ich sumy kontrolne np sha 256 i Whirlpool
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ja niestety mam masę problemów z komunikatorami i torem na Linux You-Bantu (Ubuntu).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jeśli w nowej wersji pojawiły się stare kontakty, to żaden skrypt nie pomoże. :( po prostu klucze zostały nadpisane.

no jakieś oznaczenie by sie spasło bo już rano popierdoliło mi sie z aktualną wersją, a już sie ucieszyłem że "samo" mi sie naprawiło i mam stare id hehe
Na razie postąp według napisanej przeze mnie instrukcji.
Ja jutro posiedzę nad instalatorem (z NSIS miałem ostatni kontakt 13 ? lat temu). Instalator będzie musiał załatwiać to, by kontakty się nie zgubiły i nic się nie nadpisało.

ale generalnie dobrze by było w jakiś sposób podpisać te pliki
Racja. Mea culpa. Będą sumy SHA, a jak pojawi się wartość dodana do programu, to wszystko podpiszę.
 

gelerth

Atlas Zbuntowany
107
278
Dla mnie większym ciosem niż "zamknięcie" zatoki było zamnięcie PublicHD :(((( Do tej pory nie pojawiło się nic podobnego.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Ja niestety mam masę problemów z komunikatorami i torem na Linux You-Bantu (Ubuntu).
Myślę, że problem znajduje się między krzesłem a klawiaturą. Ja już 4 różnych konfiguracji próbowałem (w każdym przypadku inne podejście). Jedna z nich to pełnoprawna maszyna wirtualna i ona niestety na komputerach bez sprzętowego wspomagania wirtualizacji potrafi wolno działać. Wszystkie inne śmigają aż miło, z jednej teraz piszę ;) Pliki konfiguracyjne zapisałem sobie w repozytorium Gita, więc mogę sobie w razie reinstalacji wszystko szybko przywrócić, bez ponownego wczytywania się w manuale.
 
Do góry Bottom