Internet a Windows 10

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Mam takie pytanko do osób obeznanych w temacie. Otóż kilka tygodni temu zmieniłem komputer i co za tym idzie system operacyjny, poprzedni Windows 7 obecny 10. Nowy został odpowiednio skonfigurowany do sieci za pomocą rutera i działa z netem tak jak stary ale każdego dnia przez mniej więcej pół godzinki po uruchomieniu sygnału sieci albo nie ma albo jest bardzo słaby. Po tym krótkim czasie wszystko powraca do normy i internet działa jak należy. Problem nie leży po stronie dostawcy usług internetowych. Kilka razy uruchamiałem również stary komputer z Windowsem 7 i dostęp do sieci i prędkość był od razu po uruchomieniu. W nowym z Windowsem 10 pełna szybkość netu pojawia się mniej więcej po pół godzinie od uruchomienia. Czy to wina Windowsa 10? O co tu chodzi i czy można temu przeciwdziałać?
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
każdego dnia przez mniej więcej pół godzinki po uruchomieniu sygnału sieci albo nie ma albo jest bardzo słaby. Po tym krótkim czasie wszystko powraca do normy i internet działa jak należy. Problem nie leży po stronie dostawcy usług internetowych
Hm..a czy nie widziałeś czegoś podobnego u siebie przypadkiem?:
g_-_-x-_-_-_65392x20150808035616_1.PNG
bleh, spiskowa teoria dziejów...
 
Do góry Bottom