1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Impreza w Katowicach 25.05.2019

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez nuri, 17 Kwiecień 2019.

Czy będziesz w Katowicach 25.05.2019 na spotkaniu?

Poll closed 25 Maj 2019.
  1. Tak, w imię wygrywu!

3 głos(y/ów)
    75,0%
  2. Nie

0 głos(y/ów)
    0,0%
  3. Za daleko z mojej piwnicy

0 głos(y/ów)
    0,0%
  4. W Szabas nie wychodzę

1 głos(y/ów)
    25,0%
  1. nuri

nuri Well-Known Member

Polubienia:
    1 607
    Szykujcie się na jednodniowe spotkanie w Katowicach: Sobota 25 maja. Planowana lokalizacja jest blisko dworca/centrum handlowego (z parkingiem). Dla przyjezdnych (@workingclass?) jest opcja rezerwacji noclegu w hoteliku (pokoje 1os., 2x1os.). W przypadku odpowiedniej ilości chętnych zamkną dla nas całe piętro (max 12os.). Najprawdopodobniej będziecie rezerwować indywidualnie z powołaniem na moją rezerwację. Dla biedystów w tym samym budynku jest też bardziej budżetowa opcja hostelowa.

PS @Ciek obiecał utworzyć odpowiedni kanał na discordzie tak więc będą konsultacje społeczne, jak w "tfu, demokracji".

2. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 511
    Link do discorda jest tutaj: https://discord.gg/K5FfFFd

Miejsce oraz dokładny czas zostaną wskazane później.

Przed imprezą właściwą planujemy kameralne spotkanie na świeżym powietrzu, z leżaczkami itp., podczas którego libertariańskie kółko zainteresowań magicznych pokaże kilka sztuczek. Start około godziny 14-ej w Dolinie Trzech Stawów.

Lancaster i pampalini lubią to.
  3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
  4. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 892
    Przyjadę. Lubię spędzać czas z libertarianami a przy okazji zobaczę Katowice.

kr2y510, nuri i kompowiec lubią to.
  5. Ciek

Polubienia:
    10 511
    Tydzień do imprezy gdyby ktoś jeszcze nie zauważył. Prognoza pogody korzystna.

6. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 987
    W jakich godzinach to spotkanie?

7. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 446
    NIGGA
    @wah

8. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 987
    To jest czas podany przed imprezą właściwą- mi chodzi od do.
    "Miejsce oraz dokładny czas zostaną wskazane później."

9. kompowiec

Polubienia:
    1 446
    Pewnie się tego dowiesz na miejscu [murzyn pukajacy sie w czolo]

10. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 987
    Wyobraź sobie, że są ludzie nie tylko z Katowic. Może z drugiego końca Polski - albo spoza kraju i może chcą zamówić hotel, bilety na dojazd i chcieliby mieć więcej informacji?
    Dobra- nie mam czasu. Ale pamiętaj - doceniam Twoje zaangażowanie.

11. kompowiec

Polubienia:
    1 446
    Powiem wprost, nikt nic na ten temat nie wspominał. Niestety. Ale podobno ma trwać 1 dzień.
    A moje zaangażowanie to chyba tylko wyjście z piwnicy, bez przesady. Nie mam daleko.

12. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 987
    W niedzielę mam imprezę rodzinną w Nowym Targu.W Katowicach mógłbym być około19-tej w sobotę. Dlatego pytałem o czas. Chciałem to wszystko połączyć. Ale nie - zmieniłem decyzję.

13. nuri

nuri Well-Known Member

Polubienia:
    1 607
    Jeśli będziesz o 19-tej w Katowicach to trafisz. Planujemy jeden dzień. Zaczynamy wczesnym popołudniem - jeśli dopisze pogoda - w Dolinie Trzech Stawów. Jeśli pogoda się popsuje, to przeniesiemy się wcześniej do knajpy (najprawdopodobniej w okolicach dworca). Najlepsze info, uaktualniane w zależności od okoliczności przyrody, na discordzie w wydzielonym kanale. Polecam :D

P.S. Jeśli potrzebujesz noclegu to weź po uwagę Hostel Sentral. Mają opcje pokojów 1, 2os oraz wieloosobowych sal w opcji hostelowej (na innych piętrach). Max 3min na piechotę od dworca, bardzo blisko planowanej knajpy. Podobno za polubienie na FB 5% zniżki.

Ostatnia edycja: 20 Maj 2019
    kompowiec i wah lubią to.
  14. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
    Na shouta też wrzucimy jakieś info zapewne :)

kompowiec lubi to.
  15. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 892
    Przypominam, że 26 maja w okręgu Katowickim startuje w wyborach do PE Jacek Sierpiński.

Chętni do zagłosowania na jedynego koszernego libertarianina startującego w tych wyborach, mogą wziąć z urzędu gminy zaświadczenie o prawie do głosowania i dzień po imprezie w Katowicach oddać głos na Jacka.

JS.jpg

Claude mOnet lubi to.
  16. nuri

nuri Well-Known Member

Polubienia:
    1 607
    Mam nadzieję, że @sierp.43 nas zaszczyci obecnością.

17. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
    w kampanii wyborczej na finiszu? Może się nawalimy i wbijemy do sztabu Gwiazdka w katowicach żeby rozdawać ulotki

Claude mOnet lubi to.
  18. Ciek

Polubienia:
    10 511
    Impreza jutro. Prognoza pogody jest korzystna - zapowiadają słońce. Zachęcam dotąd niezdecydowanych.

Z Tolepem dotrzemy na miejsce koło 13:30. Miejsce to Sztauwajery w dolinie 3 stawów (bar kontenerowy z leżaczkami). Wydrukuję obrazek z wężem i postawię na stoliku w celach rozpoznawczych. Jak znam życie to po piwnicznemu będziemy gdzieś na uboczu.

kompowiec lubi to.
  19. nuri

nuri Well-Known Member

Polubienia:
    1 607
    Byliśmy dziś z @kr2y510 na zwiadzie i niestety po ostatnich ulewach miejsce jest podmokłe i okolice zamieniły się w błoto. Raczej nie ma co liczyć na leżaki na trawie, ale te na platformie/wieżyczce są suche. Niestety nie przyniosę planowanego grilla, bo przez błoto nie ma go gdzie rozstawić. Końca świata chyba nie ma, bo na miejscu serwują całkiem smakowicie wyglądające przekąski.

Dojazd Sztauwajerów, od ul. Puławskiego, przystanek lini 910 (obok skateparku). Na tej samej ulicy, za Lidlem jest parking.

Od godziny 18:00 mamy zarezerwowane miejsce w barze Dixie (ulica 3 Maja 23/15, ok. 300m od głównego wyjścia z dworca) - hasło "libnet". Jeśli wybieracie się bezpośrednio tam, sprawdźcie na discordzie lub tu, czy ta część planu się nie zmieniła i grupa Sztauwajerowa nie utknęła w błocie. W razie zmian postaramy się umieścić update w tym wątku i na discordzie.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.