[humor] Różne ROTFLE ...

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
comment_Dh572NgyKxBDl5HahOhPHXqWN5Y0H7xe,w400.jpg
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377

Uwaga:
Zostawię wideo bo w pierwszym momencie śmieszy, lecz podobno to nie wpadka - sam się nabrałem - jemu chodziło o ofiarę w sensie aktu heroizmu...


Myślicie, że to przejęzyczenie?

Rosyjska Federalna Służba Archiwalna opublikowała dokumenty, mające według niej dowodzić, że żołnierze polskiego podziemia antykomunistycznego i niepodległościowego byli "wspólnikami nazistów". To działania wzorowane na najgorszym okresie komunistycznej propagandy - uważa IPN.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosj...stow-ipn-to-jak-najgorsza-komunistyczna/q788f
 

cojaturobie

Member
91
91
Gdyby było tak jak piszę @MaxStriner to Bronek powiedziałby o "ofierze", a nie o "ofiarach". Tego co on powiedział nie da się zrozumieć inaczej niż w ten sposób, że żołnierze wyklęci byli oprawcami ofiar okresu stalinowskiego.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
EE tam da się, to by nawet pasowało do jego zwykłego stylu pełnego pustosłowia. On ma za mało ikry by się tak przejęzyczyć. Nie umiem znaleźć całości ale może wypłynie to się okaże. Fajnie by było jakby to była faktyczna wpadka, ale raczej patrząc na tego gościa to zbyt wielki sztywniak na przejęzyczenia..
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
EE tam da się, to by nawet pasowało do jego zwykłego stylu pełnego pustosłowia. On ma za mało ikry by się tak przejęzyczyć. Nie umiem znaleźć całości ale może wypłynie to się okaże. Fajnie by było jakby to była faktyczna wpadka, ale raczej patrząc na tego gościa to zbyt wielki sztywniak na przejęzyczenia..
Masz rację Pan Prezydent nigdy takich wpadek nie zaliczał...

Wyjście z NATO...

Bul i nadziejia...
bulu_komorowski.jpg

Wyprawa japońska z przybocznym szogunem Koziejem...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@mikioli gdybyś przeczytał oficjalne pisma które wyszły z kancelarii Kwaśniewskiego, to też byś odniósł wrażenie, że dla piszących te pisma język polski nie był pierwszym językiem. Ja widziałem jedno pismo i nadawało się ono do kabaretu. Serio. Nie sądzę że Komorowski jest lepszy od Kwacha.
 
Do góry Bottom