[humor] Różne ROTFLE ...

D

Deleted member 6431

Guest
- Ktoś mi ukradł rower - skarży się pastorowi ksiądz.- Wiem, jak możesz go odzyskać. Jutro w czasie mszy wymień dziesięć przykazań, kiedy dojdziesz do „Nie kradnij", jeden z parafian na pewno się zaczerwieni.
W poniedziałek pastor spotkał się z księdzem i spytał: - Czy wyjaśniła się sprawa z rowerem? — Tak, zrobiłem jak mi poradziłeś, a kiedy doszedłem do "Nie cudzołóż", przypomniałem sobie, gdzie go postawiłem.
 

WoKu

Anarchoautystyk
222
478
Keynes and Paul Krugman were walking their dogs in the park, and as one of their dogs leaves a steaming pile of shit on the ground Keynes turns to Krugman and says "I will give you $5,000 to eat that dog shit."

Krugman does it and takes the money.

The next day they are in the same park, except this time Krugman says "John I will give you an opportunity to win your money back. $5,000 to eat that pile of shit."

Keynes does it and Krugman gives him the money, the very same bills that were originally Keynes' to begin with.

Then Krugman realizes something and says "John we are such idiots. Both of us ate shit and neither of us has more money than before."

Keynes responds simply, "Yes, but we grew the economy by $10,000."
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 344
4 002
Czeski kawał, tak mnie ubawił jak go odkodowałem, że musze go wkleić - w oryginale, bo tak jest śmieszniejszy

Blazince to szpital psychiatryczny - reszta da sie chyba wydedukować

"Přijde doktor na kontrolu do blázince. Na levé posteli leží chlap a dělá, že řídí auto. Doktor ze ho ptá, co dělá? Blázen odpoví: "Jedu do Španělska." Na pravé posteli leží druhý blázen a pod peřinou si honí péro. Doktor se ho ptá, co on dělá? On odpoví: "Vždycky, když Franta jede do Španělska, tak mu šukám starou.""
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 786
13 545
Přijde doktor na kontrolu do blázince. Na levé posteli leží chlap a dělá, že řídí auto. Doktor ze ho ptá, co dělá? Blázen odpoví: "Jedu do Španělska." Na pravé posteli leží druhý blázen a pod peřinou si honí péro. Doktor se ho ptá, co on dělá? On odpoví: "Vždycky, když Franta jede do Španělska, tak mu šukám starou.
Google:
Lekarz przychodzi sprawdzić dom wariatów. Na lewym łóżku leży facet robiący samochód. Lekarz pyta go, co robi? Głupiec powie: „Idę do Hiszpanii”. Jest drugi szalony mężczyzna na prawym łóżku i goniący penisa pod kołdrą. Lekarz pyta go, co robi? Mówi: „Ilekroć Franta jedzie do Hiszpanii, pieprzę go stary."

Bing:
Lekarz przyjdzie do szpitala do kontroli. Na lewym łóżku jest facet, a on jazdy samochodem. Lekarz prosi go, co robi? Głupiec odpowiada: "idę do Hiszpanii." na prawym łóżku leży drugi głupiec i pod kołdrą on chouts penisa. Lekarz prosi go, co robi? On odpowiada: "zawsze, gdy Franta jedzie do Hiszpanii, więc jestem uderzając jego stary"

Yandex jest najciekawszy:
Doktor w szpitalu. Facet leży na lewym łóżka i sprawia, że on prowadzi. Lekarz pyta, co on robi? Głupi odpowiada: "jadę do Hiszpanii."Na prawym łóżka leży drugi głupi, i pod kocem on trzepie kutasa. Lekarz pyta, co on robi? On odpowiada: "za każdym razem, gdy Luksus jedzie do Hiszpanii, posuwam jego starą."
 
Do góry Bottom