[humor] Różne ROTFLE ...

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Zdaje się, że "ten pedał" ostatecznie przegrał dyskusję z kolibrem. O ile mnie pamięć nie myli ci dwaj toczyli ze sobą jakąś wojnę na youtube, a gość z nagrania w pewnym momencie zaprzestał dyskusji i usunął swój kanał. W szczytowym okresie swojej "kariery" był na YT najpopularniejszym zaraz po niekrytym krytyku komikiem/blogerem . Zachciało mu się politykować i dostał internetowy wpierdol od fanów JKM, którzy zaczęli zasypywać jego filmy minusami :)
 
D

Deleted member 427

Guest
380288_386209518097268_357219669_n.jpg
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
To ja zaprezentuję jak różnie można przekazać tę samą treść.
1.
222452_505545309463490_1741214957_n.jpg

https://www.facebook.com/BeataPawlikowska

2.
Nikt nie powinien wkładać ryja w nieswoje sprawy. Ryje, które się pakują w cudze sprawy powinny być rozjebane i odjebane od łbów, które powinny być odjebane od korpusów.
kr2y510

Hehe, libertarianizmu można z powodzeniem nawet w przedszkolu nauczać, kiedy zaczynamy indoktrynację? ;)
 
N

nowy.świt

Guest
no yt usunęło - nie wiem jak to oni robią - mają jakieś skrypty pewnie rozpoznające obraz.

Tutaj na vimeo jest ponownie załadowane :
 
N

nowy.świt

Guest
To jest dobry ekspresowy test na inteligencję dla Pań - jednak nie polecam tej metody, po pewnym czasie można się stać aseksualnym.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 698
Info zasłyszane akurat w TV: aby uczcić obrone pracy jakiś facet pływał kajakiem po fontannie we Wrocławiu. Dostał 500 zeta mandatu za.. złe parkowanie.
 
Do góry Bottom