[humor] Różne ROTFLE ...

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
to-logicznie-i-racjonalnie-wyjasnia-wiele-rzeczy.jpeg
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 158
śmisznei to w sumie wygląda jak potomkowie anglosasów to robia hehe
polinezyjczycy niby tacy pokojowi, aloha i takie tam są bardzo wojowniczy i lubią sie napierdalać...
szczególnie ci z hawajów i nowej zelandii, gdzie haka jest tradycyjnym rytualnym tańcem głównie wojennym...
w tonga pewnie mają też jakiś odpowiednik ale to z klipu to nz
 

tolep

five miles out
8 561
15 464
Dla starszych starowinek. Od 16:13.

Jestem, swojo drogo, ciekaw, czy dzisiejszą młodzież bawi słynny monolog Jerzego Dobrowolskiego z kabaretu Pod Egidą. Wreszcie znalazłem toto w wersji najbardziej nieocenzurowanej.

 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 250
Tylko mnie fizycznie obrzydza takie poufałe traktowanie polityków? To jak świnie łaszące się do rzeźnika.
Bo ja wiem? Ja np. do każdego mówię jakbym był z nim spoufalony, bardziej na takiej zasadzie, że mam w dupie ich i ich pozycje, i mi mogą possać kutasa.
Różnie można takie traktowanie oceniać albo jako własnie brak szacunku albo jako spoufalenie..
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Raczej jak samice łaszące się do samca na szczycie drabiny społecznej...
Chodzi mi o zasadę, nie o ten konkretny przypadek. Śmianie się z "żartów" polityków (pisanych przez ich sztaby od PR), mówienie "nie lubię tego wariata, ale bardzo dobrze powiedział", "to złodziej i kłamca, ale szanuję go, bo czasami powie jakiś bon-mot". Przecież to jakaś jebana kpina, to tak jakby widzowie w teatrze komentowali zachowania granych przez aktorów postaci tak, jakby to były prawdziwe osoby.
 
Do góry Bottom