[humor] Różne ROTFLE ...

A

Antoni Wiech

Guest
Dzięki za czujność. Nie wiedziałem, że te rankingi są robione do czerwca. Czyli "mój" był do czerwca 2014, a "Twój" do czerwca 2015. I rzeczywiście jesteśmy w nim wyżej niż Szwajcaria i Francja, czyli Kopacz nie jebnęła jednak w tym punkcie babola. Problem w tym, że nie wiem jak ona interpretuje kraje regionu, ale Niemcy, Litwa, Łotwa i Estonia są ciągle wyżej niż Polska.
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Typ w koloratce prosi ludzi w żydowskim supermarkecie, żeby podpisali petycję
przepraszającą za zabicie Jezusa:


BTW on sam też jest żydem :)
JewCard10-640x365.png


http://blog.ninapaley.com/2011/11/20/my-jew-card/
 
K

Kurier

Guest
kazia-szczuka.jpg


Ciekawe, co dziś Kazia czuje?

Już proszę państwa nie usłyszymy zjebów w TV mówiących, że trzeba więcej uchodźców. Dziś, wczoraj totalny obrót. Już za srogo jest by mówić, że "nie każdy jest taki". Nowy wiek TV się rodzi na oczach naszych, szkoda, że to nadal stery medialne.
 
K

Kurier

Guest
Nie, ale bilans się zgadza. Ile trwa ten napływ? 3-4 miesiące? I już zamach. Kurwa. Na prawdę, poprzestawia to opinię medialną totalnie, remember that.

A w ogóle to się nie przypierdalaj do mnie chujku, ocknąłem się lekko z cugu i to dla mnie jest wydarzenie.
 

military

FNG
1 766
4 727
Ktoś pytał, co czuje dziś Kazia Szczuka: otóż zapewne jest jeszcze silniej przekonana, że nietolerancja i izolacja prowadzą do tragedii, ponieważ islam był lekceważony i prowokowany, był ciemiężony i atakowany, a to naturalna konsekwencja, z której powinniśmy wyciągnąć wnioski. A poza tym sami widzicie, od jakiego bestialstwa uciekają uchodźcy.

Tak przynajmniej czytam u znajomych na fejsbuku.
 
Do góry Bottom