[humor] Różne ROTFLE ...

A

Anonymous

Guest
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9TmDpWrqLZc&feature=player_embedded[/video]
 

sierp

to ja :-)
577
305
http://www.prawica.net/opinie/26660

"Po latach namysłu uważam, ze pewne nurty libertarianizmu można uznać za przejawy satanizmu. Bo jeżeli wprowadzilibyśmy filozofię Rand, Davida Friedmana czy Rothbarda w życie, to mielibyśmy do czynienia z politycznym satanizmem: wszystko każdemu wolno, można gwałcić dzieci, sprzedawać swoje ciało, akceptować społeczności ćpunów i morderców jako moralnie usprawiedliwione. Jest to moralnie niedopuszczalne!"

(O libertarianizmie, chrześcijaństwie, Katolickiej Nauce Społecznej z prezesem Instytutu Globalizacji dr. Tomaszem Telukiem rozmawia Aleksander Majewski) :D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Kiedyś dawno, dawno temu...
http://www.kapitalizm.org/?action=show_ ... rt_id=2602
2007-07-03 18:04:37

„Libertarianin” Tomasz Teluk, dyrektor Instytutu Globalizacji po raz kolejny dał pokaz swoich „wolnościowych” poglądów. Po miotaniu perfidnych oskarżeń pod adresem Jacka Sierpińskiego, przyszedł czas na „polowanie na czarownice”. A wszystko pod sztandarem „chrześcijańskiego libertarianizmu”. ...

Tym razem p. Teluk, w swoim tekście „Uwaga, sekta!”, wziął na warsztat Kościół Nowego Przymierza w Lublinie, który wydaje miesięcznik „idź Pod Prąd” na którego łamach i ja miałem okazję gościć. Do czego zatem nasz „libertarianin” mógł się przyczepić? Ano do… obrazy uczuć religijnych! Naprawdę, zarzut godny wyznawcy myśli wolnościowej… Chodzi o umieszczenia na pierwszej stronie miesięcznika Jana Pawła II przed figurą Matki Boskiej Fatimskiej wraz z komentarzem Redaktora Naczelnego „iPP”, Pawła Chojeckiego: „JP2 miał szczególne zamiłowanie do drewna” i cytatami Biblii, sugerującymi, że Papież zajmował się bałwochwalstwem. U dołu znalazł się napis: „Maj miesiącem łamania I i II go przykazania”. Niedługo potem w redakcji miesięcznika pojawiła się policja, która bohatersko chciała skontrolować autorów „myślozbrodni”.

A teraz "po latach namysłu"...
Ćwierka i mizdrzy dzióbek do moralnego gówna zalatującego współpracą z służbami, które chce nawracać...
Nawracać kurwa na co? Na współpracę z służbami?
 
A

Antoni Wiech

Guest
330.jpg
 

Kacper Rupiński

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla
100
34
hayek.png


A tutaj motyw z Radia Żelaza:

mises.png


Słuchałem tylko jednego odcinka, ale ten obrazek tak mi się spodobał, że musiałem go zakonserwować. :D
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
He he dobre ale korelacja nie oznacza związku przyczynowego, w ASE to na pewno wiedzą ;P

Ja o mało nie spadłem z krzesła jak to przeczytałem:
Kara do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić 33-letniemu Nigeryjczykowi, który podczas kontroli biletów w krakowskim autobusie pogryzł jednego z kontrolerów.
- Podczas kontroli biletów Nigeryjczyk okazał nie skasowany bilet. Kiedy kontrolerzy poprosili go o dokumenty, w pewnym momencie zaatakował jednego z nich, gryząc go w ramię i palce, a następnie "na główkę" wyskoczył przez okno - poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

:D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Cokeman napisał:
Wreszcie ASE zostało obalone.

Te argumenty rzeczywiście zaorzą Machaja i całego Misesa. ;)

Cokeman napisał:
To nie polityka, rezerwy cząstkowe, stopy procentowe odpowiadają za gospodarkę ale byle chujki...

Z tym siusiakiem to jest coś na rzeczy. Rozpatrzmy skrajne przypadki.
W dorosłym człowieku jest około 5-6 litrów krwi. W mózgu jest około ½ litra krwi. Jak żółtemu staje mały fiutek to ilość krwi do jego napompowania jest niewielka. Jak murzynowi staje półmetrowa fujara to ilość krwi potrzebna do jej napompowania znacznie przekracza pół litra. Więc krew nie dopływa do jego mózgu. Stąd mózg jest niedotleniony i nie pracuje prawidłowo. Zresztą skądś musiało się wziąć ludowe powiedzonko:
"Jak jeden łeb cieluchowaty to drugi łeb bandyta."
Stąd teza, że długość przyrodzenia jest odwrotnie proporcjonalna do pracy mózgu jest prawidłowa.
A związek przyczynowy, pomiędzy pracą mózgów mieszkańców danego kraju a jego gospodarką, w dobie gdzie rządzi przetwarzanie informacji i technologia, jest wysoce prawdopodobny.

:D :D :D
 
D

Deleted member 427

Guest
Jebany komuch chce jeść, a nie chce płacić :) :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3tKBnXUNG9c[/video]
 
Do góry Bottom