[humor] Różne ROTFLE ...

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
Nakłady inwestorów w naszej dzielnicy rosną. Ekipa budowlana wkłada duży wysiłek w renowację głównej ulicy, by oddać ją do użytku możliwie jak najszybciej. W tej chwili stanął cały ruch w tym rejonie i utworzył się długi korek.
 

Hitch

3 220
4 876
av0LoN5_460s.jpg


arpRGm0_460sa.gif
 
D

Deleted member 427

Guest
Na komentatorów zawsze można liczyć:

10 little nigger boys sitting in the park, the cops showed up and then there were none.

:)
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Marucha zaraz dokonał samozaorania:
Panie. Coś pan. Tam się o wiele bardziej bekowe rzeczy wyprawiają.

Jakiś komuch napisał:
Jeśli widzę jakąś doktrynę obiecującą raj na ziemi i rozwiązanie wszystkich problemów już tutaj, na ziemi i nie jest to Słowo Boże [lol - przyp. mój] – to od niej wieję tak daleko, jak się da.
Wychodzisz do człowieka i mówisz mu wprost, że jak ktoś będzie leń to może sobie nawet zdychać na ulicy, że właściwie nie obchodzi cię jak legalizacja broni zmieni ilość morderstw, bo to irrelewantne, że dziesięciolatki umierające z przedawkowania kokainy to właściwie nie twój problem...

I co?

UTOPIJNA IDEOLOGIA ALERT!!!!11oneone

Ja wpadłem na to, że może istnieć czarny łabędź, jemu się to w głowie nie mieściło.
Jakbym czytał siebie.

No i coś co przywróciło mi wiarę:
Inny komuch Marucha napisał:
Z libertarianami i “austriakami” się nie dyskutuje. Ich wali się po mordzie i wyrzuca z lokalu.
Takie podejście mi się podoba :). Szczerze. Nie trzeba z idiotą dyskutować, bo sam zamknął furtkę, a w razie czego można mu z czystym sumieniem, cytuję: "walić po mordzie i wyrzucać z lokalu", bo będą to działania w charakterze odwetu.


A więc od samego początku istnienia jezuici – z jakichś powodów – zajęli się zwalczaniem antysemityzmu, a sam Loyola był żydofilem.
Czy przed chwilą nie doszliśmy do wniosku, że Loyola był żydem?
 
D

Deleted member 427

Guest
Wychodzisz do człowieka i mówisz mu wprost, że jak ktoś będzie leń to może sobie nawet zdychać na ulicy, że właściwie nie obchodzi cię jak legalizacja broni zmieni ilość morderstw, bo to irrelewantne, że dziesięciolatki umierające z przedawkowania kokainy to właściwie nie twój problem...

I co?

UTOPIJNA IDEOLOGIA ALERT!!!!11oneone

heheh, w rzeczy samej. Takiej utopii nigdy nie czytałem :)
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Możecie się śmiać, ale ja dopiero teraz uzmysłowiłem sobie, że mam w chacie i cyrkiel, i kątownik (węgielnicę). Przypadek? Nie sądzę ...
 
Do góry Bottom