[humor] Różne ROTFLE ...

Hitch

3 220
4 876
apqoqgB_460sa.gif
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
Bogoojczyźniana ekologia:


Coś o ornitologicznych chorobach płuc wśród młodych:
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/polityk_sld_okradal_biedronke/79328
INFO: Jak donosi "Fakt", radny z SLD namówił jedną z kasjerek sklepu Biedronka w Kaliszu Pomorskim, aby przepuszczała go z pełnym koszem zakupów, nie żądając w zamian ani grosza. (...) - On mnie do tego zmusił szantażem. Zagroził mi, że jeśli się nie zgodzę na taki układ, to spowoduje, że mnie zwolnią z pracy, bo ma znajomości. A ja w tym czasie miałam na utrzymaniu dwójkę dzieci i męża, który był bezrobotny.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Knajpy nie będzie :(


Obywatelki i obywatele Forum Libertarian!

Zwracam się dziś do Was jako żołnierz i jako Administrator. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Forum nasze znalazło się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów libertariański dom ulega ruinie. Struktury forum przestają działać. Gasnącemu piśmiennictwu zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki pisania przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy dział, przez wiele tematów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Trollowanie, hejtowanie i obrażalstwo stały się normą. Wciąga się do nich nawet szkolną młodzież. Wczoraj wieczorem wiele tematów było okupowanych. Padają wezwania do fizycznej rozprawy z "czerwonymi", z ludźmi o odmiennych poglądach. Mnożą się wypadki terroru, pogróżek i samosądów moralnych, a także bezpośredniej przemocy (…)
 
Do góry Bottom